RApcilerin gercek isimleri 47334412

Join the forum, it's quick and easy

RApcilerin gercek isimleri 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

RApcilerin gercek isimleri

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1RApcilerin gercek isimleri Empty RApcilerin gercek isimleri C.tesi Tem. 26, 2008 2:17 am

Mc_DD

Mc_DD
Tembel Üye
Tembel Üye

Sagopa Kajmer:Yunus Özyavuz
Fuat:Fuat Ergin
Sahtiyan:Berk Şenol
Ceza:Bilgin Özçalkan
Kolera:Esen Güler
Fuchs:Tarık Gamert
Ayben:Ayben Özçalkan
Yener:Yener Cevik
Killa Hakan:Hakan Durmuş
Erci-e:Erci Ergun
Sansar:Ekincan Arslan
Azat:Selçuk Sirav
Pit10:Server Uraz
Sirhot:Serhat Galatalı
Ramiz:Ramiz Bayraktar
Kasırga:Harun Gamert
Pusat:Refik Yiğit
Rapazof:Burhan Sarraç
Mt:murat

2RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri Ptsi Tem. 28, 2008 5:40 am

peri

peri
MuhaliF e Hazır Üye
MuhaliF e Hazır Üye

paylaşımm için sagoll

3RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri Ptsi Tem. 28, 2008 4:36 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

evet güzel paylaşım....soal bro...

4RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri Salı Tem. 29, 2008 11:26 pm

AbHazK

AbHazK
Tembel Üye
Tembel Üye

Mc_DD demiş ki:Sagopa Kajmer:Yunus Özyavuz
Fuat:Fuat Ergin
Sahtiyan:Berk Şenol
Ceza:Bilgin Özçalkan
Kolera:Esen Güler
Fuchs:Tarık Gamert
Ayben:Ayben Özçalkan
Yener:Yener Cevik
Killa Hakan:Hakan Durmuş
Erci-e:Erci Ergun
Sansar:Ekincan Arslan
Azat:Selçuk Sirav
Pit10:Server Uraz
Sirhot:Serhat Galatalı
Ramiz:Ramiz Bayraktar
Kasırga:Harun Gamert
Pusat:Refik Yiğit
Rapazof:Burhan Sarraç
Mt:murat

KoLeranınKi esin deiLmiydi benmi yanLış biLiom??

5RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri Salı Tem. 29, 2008 11:32 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

hayır dostum abaza..Very Happy:D esen kolonun adı..Very Happy:D

6RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri Salı Tem. 29, 2008 11:43 pm

AbHazK

AbHazK
Tembel Üye
Tembel Üye

cakota demiş ki:hayır dostum abaza..Very Happy:D esen kolonun adı..Very Happy:D

ben yanLış biLiomjşum dmekki
saoL payLaşım için

örenmiş oLduk xD

7RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri Perş. Ağus. 14, 2008 10:13 pm

Misafir

Misafir

şu isme takmış durumdayım server ne yaa counterdayken kardeşim hep der Very Happy ona benzettım nys saol DD..bide sago ve cezanın soyadlarının başları aynı ne büyük bi tespit Very Happy Very Happy

8RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri Cuma Ağus. 15, 2008 2:22 am

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

abelia demiş ki:şu isme takmış durumdayım server ne yaa counterdayken kardeşim hep der Very Happy ona benzettım nys saol DD..bide sago ve cezanın soyadlarının başları aynı ne büyük bi tespit Very Happy Very Happy
,

nerden anladn başlarının aynı oldgunu askım Very Happy:D:Dzuhahhahaha

9RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri C.tesi Ağus. 16, 2008 1:37 am

Misafir

Misafir

rüyamda ak sakallı dede söyledi askım ordan biliorum Very Happy biz dedyle kanka olduk herşeyi söylüyo bna arada gerçek dünyada da görüncm sana dedi ama daha bekliorum Very Happy tamam sustum saçmaladım yine Very Happy

10RApcilerin gercek isimleri Empty Geri: RApcilerin gercek isimleri C.tesi Ağus. 16, 2008 2:43 am

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

abelia demiş ki:rüyamda ak sakallı dede söyledi askım ordan biliorum Very Happy biz dedyle kanka olduk herşeyi söylüyo bna arada gerçek dünyada da görüncm sana dedi ama daha bekliorum Very Happy tamam sustum saçmaladım yine Very Happy

aşkım bıtıyorum şu hallerıne yaa septik beyninden nasılda embesil fikirler üretıyosn ole zuhahahhaha:D:D:D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-