bir isteğim var ! 47334412

Join the forum, it's quick and easy

bir isteğim var ! 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bir isteğim var !

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1bir isteğim var ! Empty bir isteğim var ! Ptsi Ağus. 25, 2008 11:26 pm

Negatif_

Tembel Üye
Tembel Üye

bence sayfanın düzeni iyide birde son gönderilen yorumları fln göre bileceğimiz biyer olsa + rengide deiştirsen ii olur bnce çok klasik bence tabi /=

saygılarımla neGatif!

2bir isteğim var ! Empty Geri: bir isteğim var ! Ptsi Ağus. 25, 2008 11:29 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Negatif_ demiş ki:bence sayfanın düzeni iyide birde son gönderilen yorumları fln göre bileceğimiz biyer olsa + rengide deiştirsen ii olur bnce çok klasik bence tabi /=

saygılarımla neGatif!

evet ama o duzenı ben soyle yaptım son gonderılen bı yorum varsa bolumun basında kırmızı renge donuyor ve gorunuyor zaten...ve sıtenın regk olarak duzenı boyle ıyıdr deıstırılmeyecektır onerın ıcın tesekkur edıyorz ılerde degendırmeye alınabılır...

saygılar kardesım....

3bir isteğim var ! Empty Geri: bir isteğim var ! Ptsi Ağus. 25, 2008 11:33 pm

Negatif_

Tembel Üye
Tembel Üye

cakota demiş ki:
Negatif_ demiş ki:bence sayfanın düzeni iyide birde son gönderilen yorumları fln göre bileceğimiz biyer olsa + rengide deiştirsen ii olur bnce çok klasik bence tabi /=

saygılarımla neGatif!

evet ama o duzenı ben soyle yaptım son gonderılen bı yorum varsa bolumun basında kırmızı renge donuyor ve gorunuyor zaten...ve sıtenın regk olarak duzenı boyle ıyıdr deıstırılmeyecektır onerın ıcın tesekkur edıyorz ılerde degendırmeye alınabılır...

saygılar kardesım....

ilgi için teşekkürler..

4bir isteğim var ! Empty Geri: bir isteğim var ! Ptsi Ağus. 25, 2008 11:34 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

ben tesekkur edıyorum kardesım saolasn....

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]