1 ricam var 47334412

Join the forum, it's quick and easy

1 ricam var 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

1 ricam var

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

11 ricam var Empty 1 ricam var Perş. Ekim 16, 2008 4:49 pm

seza

seza
Tembel Üye
Tembel Üye

ya MC ler bölümünde neden sadece adminler konu açabiiyo ki ben kolera yada sagopayla ilgili paylaşım yapcam yapamıyorum
ya adminler ordaki Mc lerle ilgili herşeyi 4 4lük verin yada üyelerinde topiç açmasına müsade edin

21 ricam var Empty Geri: 1 ricam var Perş. Ekim 16, 2008 6:53 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Seza zaten isteyen topic açabılıyor öyle bir kısıtlama yapmadık zaten yaparsak mantıksız olur..! Sen buyur topicini aç paylaşımını yap her turlu her zaman destekçin oluruz...tekrar dene olmadı ise bida yazarsan buraya bakarız çaresine...Saygılar..!

31 ricam var Empty Geri: 1 ricam var Cuma Ekim 17, 2008 1:07 pm

seza

seza
Tembel Üye
Tembel Üye

ya çok sağol desteğine 1şey dediğim yok ama yeni konu dediğim zmn burda sadece adminler başlık açabilir diyorya onu diyorum herneyse
ilgin içn tşk

41 ricam var Empty Geri: 1 ricam var Cuma Ekim 17, 2008 7:10 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Başlığı biz açıyoruz orası doğru..! O başlı kaltında yeni konuyuda sizlere bırakıyoruz..! İstediğin her hangi bi' başlık varsa yaz buraya ekleyelim emin ol dikkate alıncaktır..!

51 ricam var Empty Geri: 1 ricam var C.tesi Ekim 18, 2008 12:43 am

seza

seza
Tembel Üye
Tembel Üye

ya tmm öyle olduğunu bilmiyordum ona göre ayarlarım artık uğraştırdım senide ztn özellikle şu başlık olsun diye değil dikkatimi çekti diğer sitelerde daha farklı ya ondan
neyse sağol

61 ricam var Empty Geri: 1 ricam var Paz Ekim 19, 2008 9:39 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Sen sağol rica ederim ilgin için ayrıca teşekkürler..!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]