MYRAPSTYLE BATTLE TURNUVASI = Yarısmacılar, Kurallar Ve Sorularınız...! 47334412

Join the forum, it's quick and easy

MYRAPSTYLE BATTLE TURNUVASI = Yarısmacılar, Kurallar Ve Sorularınız...! 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

MYRAPSTYLE BATTLE TURNUVASI = Yarısmacılar, Kurallar Ve Sorularınız...!

+16
GanGBoy
RAPortaj
Feryat
wh3re
MesthLeS
BarF_PanzarM
narko
BlameON
MeMo
meqasxlr
rapper32
rromell
Ecmeizna
Ronaryum
__hermes__
Cakota-M
20 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Turnuva takvimimiz bu günden itibaren sizlerin de katılımıyla başlamıştır, sayın Myrapstyle üyeleri. Kuralları şimdi buradan açıklamakla birlikte soru, görüş ve katılımlarınızı da bu aşlık altında değerlendireceğiz. Yani yarışmacı olmak isteyen arkadaşlar isteklerini burada belirtebilir ve soru-görüşlerini burada dile getirebilirler.

(Daha önce düzenlediğimiz battle turnuvasında kazanan üyemiz enteresandır ki tek diss dahi yemeden birinci olmuştu. Şöyle ki hiçbir rakibi gelmediği için her biri diskalifiye olarak gâlibiyeti kendisine bırakmışlardı. Bu tatsız olayın tekrar etmemesi için "battle'a girmek istiyorum" diyen arkadaşlarımızın kabûl edildikten sonra bu sözlerinin arkalarında durmaları ve ilk gününden son gününe dek turnuvaya katılım göstermeleri önemle ricâ olunur.)

Turnuvamızın gâlibine birincilik ödülü olarak "250 TURKCELL HAZIR KART KONTÖRü" hediye etmenin yanı sıra (talep gelmesi hâlinde) bütün bölümlerin moderatörlüğünü vaat ediyoruz. Aldığımız karar bu doğrultudadır. (İtiraz veyâ talebi olan arkadaşları dikkate alma hakkımızı saklı tutuyoruz.)

II. Battle Turnuvası Kurallarıı:

1- Turnuvada karşılaşmalar 1'e 1 yapılacak müsâbakalarda her bir kişinin en fazla 24 barlık 2'şer diss atması şeklinde başlayacak, ilerleyen eşleşmelerde diss sayısı da artacaktır.

2- Turnuva da atışma süresi 2 gün olarak belirlenmiştir. Yarışmacılar belirlenen târihler arasında gelip hakları olan 2'şer dissi belirlenen sırayla atacaktır. Ayrıca vakti uymayan arkadaşlar belirlenen târihten en az 2 gün önce yöneticilerimize ulaşarak mazeret belirtebilecektir. Bu arada battle için konu açıldıktan sonraki her îtiraz ve mâzeret geçersiz sayılacaktır.

3- Battle bitene kadar yâni 2'şer diss boyunca uyarı yapacak yöneticiler hâriç hiç kimse o konuya her hangi bir yorum yazamayacaktır. Ayrıca yazılan diss'lerde kesinlikle aileyi hedef alıcı, millî ve mânevî değerleri yok sayan küfür ve benzeri öğeler kullanmak ağır yaptırımları olan bir forum suçu olarak görülecektir. Böyle bir durum olması hâlinde yöneticilerin söz konusu kişiyi uyarmadan yasaklama hakkı doğacaktır. Bu kesinlikle itiraz kabûl etmez bir kuraldır!

4- Her bir battle sonrasındaki 2 günlük bir değerlendirmeyle birlikte diss'leriniz Bazooka-Z ve Cakota tarafından en küçük detaylarına kadar okunup değerlendirilerek kazanan kişiler belirlenecektir. Bu değerlendirmeler esnâsında özen ve tarafsızlıktan ödün vermeyeceğimize dâir bütün kutsallarımız üzerine yemin ediyoruz!

5- Site üyeleri battle bittikten sonra haddi aşmamak sûretiyle beğeni veyâ eleştiri içeren her türlü yorumlarını yazmakta serbest olacaktır.

6- Eşleşmeler ve eşleşme târihleri açılacak başlıklarla duyurulacaktır. İlk tur eşleşmeler bitince sonraki eşleşmeler ve târihleri yine adminlerimiz tarafından tekrar belirlenecek ve açılan güncel başlıklarla ilân edilecektir.

7. Yarışmaya kız-erkek herkes katılabilir, pozitif ya da negatif hiçbir ayrım söz konusu dahi olamaz. Ancak oylama esnâsında aynı crew'de olduğu bilinen ya da öğrenilenler, farklı dns'ler yoluyla hîle yaptığı anlaşılanlar ve benzeri gayriahlâkî yollara başvurdukları tespit edilen üye ve yarışmacılara karşı "forumdan ayrım" yöntemi uygulanacaktır.

8- Yarışma takvimi katılımına bağlı olarak belirlenecektir. Eğer ki katılım yeterli görülmezse bu süre uzatılacaktır. O vakte kadar üyelerimize forumda yapacakları paylaşımlarla arz-ı endam ederek olası rakipleriyle birbirlerini iyice tanımalarını tavsiye ediyoruz.

9- Turnuva ödülü olarak belirlenen 250 Turkcell Hazır Kart kontörü kazanan üyemize bizzat tarafımızdan teslim edilecektir. Teslim şekli MSN ya da pm yoluyla ve kişinin kendisiyle yapılacak konuşmalarla belirlenecektir. Ayrıca kazanan üyemiz tarafımızdan açılacak "battle gâlibi" başlıklı bir konuda dilerse duygu-düşüncelerini site ahâlisiyle paylaşabilecektir. Verilecek moderatörlüğün de yanı sıra bununla birlikte sitede kazanacağı saygınlık da turnuvanın mânevî ödülü olacaktır.

10- Eşleştirmeler Bazooka-Z ve Cakota tarafından yapılacak kurâ çekimiyle belirlenecektir. Kura sünnettir, herhangi bir ön yargı veyâ artniyet beslenmeyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Sanırım her şey anlaşıldı. Sorularınızı ve katılımı buradan açıklığa kavuşturalım, sorularınıza en geç 2 saat içinde cevap alabilirsiniz. Şimdilik söz sırası sizde. Herkese saygılar...

https://myrapstyle.yetkin-forum.com

En son Cakota-M tarafından Ptsi Tem. 13, 2009 10:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Ben katılmak istiyorum =)

Ronaryum

Ronaryum
Administratör
Administratör

bende katılmak istiyorum mamy abi....

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Hermes ve kaplan13 listeye eklendiniz...!

Ecmeizna

Ecmeizna
Tembel Üye
Tembel Üye

tabiki varım ECMEİZNA:::kendinizi bulun selametle emce chorus

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Ecmeizna eklendin birader...!

rromell

Tembel Üye
Tembel Üye

yaz abi benide yaz..

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Rromell listeye eklendin birader...!

rapper32

rapper32
Tembel Üye
Tembel Üye

abi bnde warım

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Listeye eklendin rapper32...!

rapper32

rapper32
Tembel Üye
Tembel Üye

eyvallah

rapper32

rapper32
Tembel Üye
Tembel Üye

ne zmn başlıo turnuwa :S

meqasxlr

Tembel Üye
Tembel Üye

katılmak isterdim ama kendime iş buldum çalışıyorum Very Happy ayptr slemesi mixer alcamda Very Happy nse turnuvaya katılacak arkadaşlara başarılar dilerim .

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Eyvallah birader, katılmak istersen yine bekleriz. Turnuva zamanını daha kararlaştırmadık en yakın zamanda başlayacaktır..!

Sadece bekleyiniz...!

MeMo

MeMo
Tembel Üye
Tembel Üye

benide şu deftere yazarsanız sevinirim Very Happy

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Listeye eklendin biraderim...!

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Kadro şu an böyle. Katılım devam ediyor arkadaşlar. En kötü ihtimalle 12 kişiyi bulduk mu yarışmaya stard vermeyi düşünüyoruz...!

1-Hermes
2-Kaplan13
3- Ecmeizna
4- Rapper32
5- Rromell
6- Memo

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Ben de varım Battleye

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Listeye eklendin BlameON...!

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Şuan da 7 kişi olduk beyler...!

Yeterli sayıyı yakalayamadığımız için sizleri bekletiyoruz. Kusura bakmazsanız çok seviniriz.

Sizden ricam, VAR SA TANIDIK ARKADAŞLARINIZI ÇAĞIRIRSANIZ EN AZINDAN 16'YI VURABİLİRSEK ÖDÜLDE DE BİR DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRİZ...!

Yani değişiklikten ziyada ekleme yapmayı düşünüyorum. Lakin 16 yı bulmamız dahilinde. Lütfen sizlerde yardım edin de yarışmacı sayımızı 16 yapalım bir an önce. Yoksa yarışmaya bende girmek zorunda kalıcam o zaman da işiniz zor Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Şaka bir yana üyelerimizden üye çapırmasını rica ediyorum. Yeterli ilgiyi gösteren üyemiz bana ulaşırsa bir konuda yetki vermek istiyorum kendisine...!

Neyse bekleme aşamasındayız bakalım, Selametle....!

narko

Tembel Üye
Tembel Üye

bnde varım Very Happy

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Hoşgeldin birader sefalar getirdin...!

Eklendin listeye

23MYRAPSTYLE BATTLE TURNUVASI = Yarısmacılar, Kurallar Ve Sorularınız...! Empty battle yarışması Salı Tem. 14, 2009 2:05 am

ceza1552

Misafir

ßende varım eY Rap Gençliği.Pendik AKC

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Eklenmek için önce sisteme üye olman gerekiyor ceza1552. Aksi halde yarışmaya dahil edilmezsin...!

BarF_PanzarM

BarF_PanzarM
Tembel Üye
Tembel Üye

Bende Warım abim Beni'De Yaz Pasımızı Bi Atalım Üstümüzden

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki