Myrapstyle Turnuva - Mesthles - BlameOn ( 27-29 Temmuz ) 47334412

Join the forum, it's quick and easy

Myrapstyle Turnuva - Mesthles - BlameOn ( 27-29 Temmuz ) 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Myrapstyle Turnuva - Mesthles - BlameOn ( 27-29 Temmuz )

+3
BlameON
MesthLeS
__hermes__
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Adminler bir süre online olamadıkları için konuyu ben açtım.Kurallar belli.24 bar sınırımız.

Mesthles başlar, BlameOn cevap verir.
BlameOn başlar, Mesthles cevap verir.

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Öncelikle rakibimede başarıLar diLiyorum , çok uzun süredir diss atmamıştım bu bana iyi bir olanak vermiş oldu kendimi hatırlamam için. Evde olmadığım için bu dissimi kısa bir sürede yazmak zorunda kaldım artık idare edin..

Namım benden önde , önden gerçek rapi görde , işte karşında gösteri var hemde gövde ,
Boş bulunupta efendine sövme , idare et tunçLa gümüşLe , rapde aLtın madaLya her daim bende.!

Adına yakışan en ağır itham senin çocuk katLettiğin ,
Safına karışan en arı yaşam kendi kıçına ekLettiğin ,
Ettiğin bu bok bi bok etmez artık çünkü ben varım ,
100Lerce punch yapsanda karşıLar benim 1 barım ,
Hep düşeş geLsede zarım korkma oLmaz bizde hiLe ,
Nefsi sağlam tutmaLıyım yoksa duruyor eLimde levye ,
AptaLLığın kafanın küçükLüğünde oLsa gene kabuLum ,
Allah'ın huzuruna gidene kadar ben şimdiLik namağLubum..

Hafiften bastırdım mı ne ? (:

Adını duydum tehLikeLi düşmanLar listesinden lakin ben buyum geLirim en piçinin üstesinden ,
Bugünden itibaren artık düşüştesin sen çünkü MesthLeSe kafa tutamaz ergenLeşmemiş boş keLLen ,
Bak bu dissimde farkLı bir tarz denedim sen popda rockda pinekLerken ben bıçağımı rapde biLedim ,
Kendine güvenmiyorsan söyLe bizde biLeLim kraL değilim muhaLifim lakin bu yoLda çok kraL devirdim ,

Buda yeni bir tarz ,

Hiyerarşimde muhaLif efendi bLame frengi biLmiyorsa rejimi itinayLa öğretiLir ,
Sitemde arama feng sui tarama tüfeği Amerikan köpeği adama rap dersi veriLir ,
Bu adam fareyLe eşdeğer kemirir neşter ister senin gibi keşLer pisLer çevreyi ,
Geçmek ister evreyi maymundan insana görmek ister gerçeği ama anLamaz mankafa ,
Yıllarca okusada çaLışmaz taş kafa verir kendini bir uğraşa sonra der kendine MC ,
Bakamaz aynaya kendini sanar en baba günü geLince anLar aptaL sonra der "hay axi"..

3Myrapstyle Turnuva - Mesthles - BlameOn ( 27-29 Temmuz ) Empty ... Salı Tem. 28, 2009 4:22 am

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Apar topar karşımda,rap yapmaktan bi haber
Yıkıldı il kuşunda,ezik çıktın birader
Rap'im değil uçkurda,ayar ince - hiza bel
Gömülü kaldın çukurda,senin dengin izabell (kaybol!)

Senin gibi korkakların,yeri dest-i izdivaç
Yerin dibi zor katlanır,eder mesti intihar
Yedin dimi tokatları,Blame kesti irtibat
Çekin pimi o patlasın,Kalem best'i (blame!) bildi bak

Ağzına mikrofon yakışmıyor,bence ağzına penis
Eziklerle yarışmıyor,rakip seçer bendeniz
24 paragraf yazıyor,tamam ama nerde diss
Sanırım rhyme yerine çeyiz diziyor evde miss (işi vaarr!)

Daha savunma bu,hücum değil...ama biraz daha yüklenelim.....

Yazdıklarına bakarsak,senin kalemin fahiş ezik,
Azdıklarına çakarsam,yerin alem-i fahişelik
Ağzı ''kalına'' bakar lan,Ferd-i ademi tahrik edip (ah,uh)
Bazılarına satar am,p.rno filmin tam gişelik (altın port:) )

Tek kişilik sex partylerinde kendini parmakla moron
Pek de işim yok seninle canını yaktıysam pardon
Bil ki domuzdan Rapper olmaz,anca olursun jambon
Senin bildigin tek underground NFS underground carbon!

Evet hızlı söylerim,fakat sokuşum pek slow
Bendeki reel battle,ne sendeki Talk show
Sapasarma yok mola,bu sadece part 1'di
Hata varsa affola,Blame biraz hard girdi

En son BlameON tarafından Salı Tem. 28, 2009 10:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : 2 harf hatası)

4Myrapstyle Turnuva - Mesthles - BlameOn ( 27-29 Temmuz ) Empty ... Salı Tem. 28, 2009 10:01 pm

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Boş konuş,bosphorus değil yerin kozmo Rus
Techno bass,yek - avaz,büyük çelişki ahenk yaz! (yaz yaz)
Tekme bas,tek mahlas, Blame burda,Mesti kaz
Bende tarz,sende haz, kalemin hurda eski tarz (Açılış Tarifesi)

Hint müziği fonunda s.ktim bu uzak doğu meraklısını
S.k peşinde yorulma,Blame verdi sana kıllısını
İlk dissimde forumda herkes gördü en akıllısını
Balık denizde boğulma,mesthles öldü mezar kazılı mı?

Saçmalar,asılsa iticem kendi boynuna laf dolar
Kaçma lan!nasılsa s.kicem mesti! ''koy bana'' kaç dolar?
Aç ne hal?yazdıysan silicem,eski toy bana bi sitem
''Taç mahal'' olsa gelicem,resti torbana dizicem (yerin nere?)

Kırdığın kalemin kahrolası sesi uzaklardan duyuluyor (Pes etme!)
Kördüğüm? ol emin! Bantla ağzı it utanmadan uluyor
Ördüğün rhyme değil,başka tarzın sheet! adam madam oluyor
Öldü mü? tam değil,az yaşasın it! ama zaman doluyor (time out)

Durun forumu kapatmayın,daha istifasını yazıcak
Blame kodumu patlar mayın,attı iftirasını yanıcak
Bırakıp oyunu punchline sayın! Battı,iflasını sağladım
Korkağın sonumu kaçmak bayım?Artık ihtiraslı,ağlasın!...

Kalk tikky,al s.ki,part 2 bu tam şekil
Tahminim fark iki, kar-tipi-buz lan çekil
Adminin var fikri: (I win), al s.ki kus kan içip
Tatminim harbici! mal peki sus tam p.çim (kapanış tarifesi)

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Mesthles'in özel sorunlarından dolayı mazeret belirtmiş ve 31 Temmuz akşam 23.00 a kadar son dissi atması için mühlet verilmiştir. Buraya SAKIN yorum olmasın, sadece Mestinin Son dissi atmasını bekleyiniz...!

Saygılar...!

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Gene geç cevap verdim işLerimden doLayı herkesten özür diLeyerek başLıyorum ..

Desti-izdivaçtan anLayan sabah kuşağı izLeyicisi , rap yaptığını sanan kıçımın anti frezeLeyicisi ,
Bizde efendiLik tartışıLmaz gerekirse kanıtLarım , her barında küfür var bunLar mıydı yanıtLarın ? ,
İyi oku 24 bar yazmadım çünkü sana 2.si biLe fazLa , adam gibi otur rap yap çocuk 2 dkda azma ,
Türünün son örneği gibisin sanki optimus prime , sürünün en p.ç kopiLi gibisin işte optimist rhyme ,
Seviye beLirLeme sınavımda şerefsize yakın çıktın , anLatamadım gaLiba küfürbaz yavşak bokun çıktı ,
Bu karşında gördüğün sırat köprüsü muameLesidir , senin yapman gereken fıtrat örtüsü muasebesidir ,
Blamede en kıLLısı var lakin eksik oLan tepesidir , şu anda yapmakta oLduğum hız arabamın ilk vitesidir ,
Galeyana geLdin kozLarı aLeyhinde serdim sefiL , burda taşşak geçsem senLe hemencecik yerdin embesiL ,
You win ? haha , herkes bu şarkıyLa geLdi karşıma , hazır oLa geç köpek karşımda WİN keLimesi arşında ,
Finish çizgisini biLe göremezsin hayat yarışımda , ne bokLar içerdiği beLLi değil bLame deniLen karışımda ,
Punch denerken punch yedin büdü maLı nerde senin edi'n , 2-0 maLubsun kurtuLamayacak şerefin ,
Hala mı "I win" tarzın monoton Blame s.kene şişme manken promosyon , işin gücün mastürbasyon ,
Benim büyük baLık senin küçük saLak oLman doğaL seleksiyon , kaybetmenin üstüne moraL=ereksiyon ,
SansasyoneL maLubiyet kaybetmenin acısını soğuk suyLa hazmet , pes etme hayatından biraz azmet ,
Sonuçta kazanan üstün kabiLiyet yapmışsın öLümLe çok muabbet , ama senin için kaçış değiL ölmek .!

Gerisi fLex..

Gerekirse mesti mezarda zombi bırakma ayak izi hicvim yok edecek sizi kendini satarak geçirecekmiş krizi , nedir bu sendeki uzak doğu fantazisi ? hayali aLeminde tek kaşLı taLibinLe ütopyanı tatmin edemez 30 cm'lik penisiyLe midem buLandı gerisiyLe , bizde punch buLunur sürüsüyLe sense dikkat et kızardı ense eğer kıç rengi gerçek tense süt beyazı renginLe dün yatakta gördüm seni enginLe asdsadsa , biraz taşşak oldu bu sonuncusu mahLasınLa alakadar noLdu ? Blame suç demekse sen misin suçLu ? asLanLara atın şu puştu MesthLeSe rakip oLacakmış (oo fazLa uçtu) , senLe gerekmez irtibat aramızdaki seviyeyide küfürLe s.kti (bak ! ) kazanmak her daim bizLere hak Blamede kendini aştı muhakkak ...

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Battle bitmiştir.Üyeler yorumlarını yazabilir Wink

rromell

Tembel Üye
Tembel Üye

en sağlam battle burda olmuş...

mestin son diss harbi çok çok ii, blamenin disslere ve mestin ilk dissine sadece ii diyebilirim..
ama mest 2. disste gerek ahenk gerek anlam bakımından aşmış, saldırılar, cevaplar, komik punchlar.... herşey layıkıyla yerine oturtulmuş..belki tek eksiği kendini yücelten lafların bulunmayışıdır ama bu da doldurulması gereksiz bi boşluk sayılabilir..helal olsun diyelim mest almıştır..

BarF_PanzarM

BarF_PanzarM
Tembel Üye
Tembel Üye

MesthLeS'i ufaktan biliyorum sağlam bi arkadaş inş. bir gün fırsat olur battle yaparız

BlameON'da Sağlam bi arkadaşmış bence ama MesthLeS daha ii ama BlameOn'da elenirse üzülürüm çünkü ilk turda elenmeyi hakedicek kadar kötü değil bence ikiside tur atlamalı..Smile

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

''ne bokLar içerdiği beLLi değil bLame deniLen karışımda''

sanırım ne demek istediğini anladım burda:),ben de ztn o yüzden bu Nicki kullanıom:)

Sonuc acıklanmadan yorum yapmıycam,yanlış olur çünkü,ama güzel bi battle oldu bence,Emeğine sağlık mesthles...

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

açıklansın yavv

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Şimdi buraya dikkat edin sayın arkadaşlar...!

Açıklığa kavuşturmadığım bir ayrıntıyı burda sizlere sunuyorum. Şuan turnuva kapışmalarının hepsi bitti. ÜSt tura çıkan 8 kişi var. Bundan sonraki kapışmalarda 9 kişi üzerinden kuraları belirleyeceğiz, diye söylendi. Lakin ben YENİ BU KURALLA tek kapışmada iki tarafıda üst tura çıkaracağımı önceden karar vermiştim. Hangi kapışma diye baktım ve en çekişmeli kapışma olarak bunu gördüm..!

Anlaşıldı sanırım. Mesthles ve BlameON ikinizde üst turdasınız, buyrun yorumlar ve şaşırmış tavrınızla anırmanız başlayabilir Very Happy:D:D:D asdfasdf ehuehuehu

Neyse şakaydı, 2 kişide üst turda. +rep ulan ikinizede .Very Happy:D:D

13Myrapstyle Turnuva - Mesthles - BlameOn ( 27-29 Temmuz ) Empty ... C.tesi Ağus. 01, 2009 3:09 am

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Ne diyim,bana uyar:)

şaka bi yana,öncelikle Mesthles'i tebrik ederim,2 miz beraber çıksak da bu bir beraberlik değildir,Sen galip olarak çıktın ben mağlup olarak....Mümkün olduğunca geç görüşmek üzere:)

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Öncelikle yorum yapan herkese teşekkürler . Blame arkadaşımıda tebrik ediyorum çok sağlam bir kalem olarak turnuvaya renk getirdi .

Sanırım sonuç herkesi mutlu etti , ben bLame'nin çıkmasına sevindim bizzat finale kadar çıkarsam tekrar karşımda olmasını isterim böyle sağlam kalemler çok bulunmuyor açıkcası.

Herkese teşekkürler , Rape devam..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]