kafam çok pis bozuk yazıom öle başlık fln yokk 47334412

Join the forum, it's quick and easy

kafam çok pis bozuk yazıom öle başlık fln yokk 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

kafam çok pis bozuk yazıom öle başlık fln yokk

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

rromell

Tembel Üye
Tembel Üye

en güvendiğim taraflara yaslamışım kalbimi dik dursun diye bedenim
sertliğimin arkasına gizlenmiş göz yaşlarım ve göz önünde nefretim
aksi yönde gittim herkeze ve onurum bi bozuk para gibi düştü benden her engeli atladığımda
göz göre göre düştü onurum ve almak için eğildiğimde ne bilirdim boyun eğmiş oldum hayata
aslında hepsi boştu nefret, kin, intikam almayanın onursuz olması
dedim ya en güvendiğim aşka dayadım kalbimi gerisi varsın olmasın
ama düşünmedim tek gafil yanımdan vurulmayı çünkü öylesine ölesine güvenmiştim
evet en gafil yanım dayanağım yılların eskitemediği aşkım hançer oldu sırtıma battı
inanmıştım çok kolaydı aslında oyaladım ama aşkımın karşılığı büyüktü intikam arzusundan
yanılmışım çok zor olacak önümdeki günleri geçirmek sanırım tek yolum medet ummak yarınlardan
yada merhamet ummak tahtımın sahibinden ya orda olmaktan huzursuz yada önüne geleni yakarak intikam almakta
peki ya şimdi ne olacak kaçmalı mıyım dayandığımdan çekilmelimiyim, ya da söz verdiğim gibi ölümüne sevmeli miyim
iyi yönünden bakardım karanlıklara ama istikrarsızlaştıkça gidişatım iyice zorlandım söylesenize yolumdan dönmeli miyim
bişey tutuyor beni rüyalarım, duygularım, ya da aşkın yerine kalpte tahtı kurmuş sancılarım
her debelenişimde batıyorum içine körü körüne gitmişim karanlığa oysa ben hala umut var sanardım...

yeter canm sıkıldı....
yazasım geldi bunları yazdım hiç bişiye dikkat etmedim sadece içimi döktüm..

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Emeğine sağlık kardeşim, güzel ve akıcı olmuş. İçinden geldiği gibi gayet doğal. Ben okurken zevk aldım, okunmasını tavsiye ediyorum. Devamını kesme biraderim...!

+rep benden sana Very Happy

Ronaryum

Ronaryum
Administratör
Administratör

Tavsiyene uyduk ve okudum cako Abi,gerçekten güzel olmuş dostum eline klavyene sağlık...

rromell

Tembel Üye
Tembel Üye

eyw saolun ikinizde

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Ewt çok akıcı olmuş..ztn battle'de de akıcılığın farkediliyordu,içten yazmana rağmen çok güzel olmuş,kassan coşturacaktın herhalde:D,emeğine sağlık,devamı heyecanla beklenmekte!..

rromell

Tembel Üye
Tembel Üye

eywallah saol albüm için yazdığım bi parçanın sözlerini paylaşıyorum brazdan : ))

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-