Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos 47334412

Join the forum, it's quick and easy

Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Salı Ağus. 11, 2009 2:40 am

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Kurallar belli.

3 diss 24 bar sınırımız olacaktır.

Barf başlar - Mesti cevap verir
Mesti başlar - Barf cevap verir
Barf başlar - Mesti cevap verir

Kazanan üyeyi, site üyeleri mod Hermes ve adminler belirleyecektir...!

Buyrun başlayabilirsiniz...!

En son Cakota-M tarafından Cuma Ağus. 14, 2009 2:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Salı Ağus. 11, 2009 5:03 am

BarF_PanzarM

BarF_PanzarM
Tembel Üye
Tembel Üye

Tane tane yaz ki okunsun pare pare olmuş ciğerin sürüne sürüne kerhanelerde
Rap sana fazla gelmiş sen işine dön en iyisi HIV virüsünü bulaştır millete
Seni dinleyenlerin kulaklarını hasta et en yakın arkadaşın Ajdarla birlikte
Fırsattan istifade edip dönmüşsünde buraya girmek için babandan aldın mı müsade
Müşade altında kalmışsın birkaç gün hastanede geçmiş olsun demek düşer bize
Fakat şimdide benim iki gözüm üstünde bu battledan sonra döneceksin harabeye

Zafer senin için rüya olsun benim için garanti
Ahali hemfikir ben 'mic' tyson sen anca seyirci
Tilawet et benim liriklerimi öğrenirsin bi kaç şey belki
Vörsüne der hassicktir kankam dediğin dinleyici
Yumruklarım punch dağınık suratla terkedersin ringi
Uyarırım moruk ben bulaşmak isticeğin son rapçi
Kimliğim masmavi seninki hatalı yapılmış Bülent Ersoy misali
Bırak Sanrıları yenemeyeceksin ben ne bu şampiyonluk tribi
Tayfan ayakkabı boyasıyla yüzünü boyayan zenci
Mikrofon elimde kafana dayalı full şarjör üzi
Klawyeden kawalyen olsa dahi benim bu sawaşın galibi
Beyni kaslanmış eleman battle da tir tir titrer dizi
Kaçarsan galoş tak bari kalmasın yerde ayak izi
Bu çocuk işi değil her an canını yakabilir biri
Tek vörste etki BarF PanzarM şahlandırdı kalemi
Kaskın hazırsa bastım tetiğe çıktı siperden mermi
Kabus olur bazen senin gibilere barlarımın her biri
Bak işte nasıl dayandın anlamadım gitti bu wörse de bittti

3Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Salı Ağus. 11, 2009 7:32 pm

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

GerizekaLı seviye anLamaz fLexten der tane tane , aL işte anLayabildğin styLe'dan ,
Nefis'e bağLı terbiye oLamaz ki insan dinLer nane nane , Ajdar tam senin kLasman ,
Bak işte düştü takken biz rap forever Fuck'ken sen hâLa oynarsın evde tekken ,
Senin tüm delikanLığın netten şimdi Barf_panzarm ezicem hemde öyLesine , zevkten ,
Rap yaparım yekten , bu mekanda etmem müsamâha çocukLara , oyun parkı şurada ,
Bu adamda şûr fukara beynin kıçınLa aynı numara zafer değiL rüya bak eLimde kupa ,
Ahaha , ne oLur vurma xD , sen boksta low kicksin bense high kick'te altın kemer ,
Öğrenememişsin 2'li battLeda karıştırıLmaz crewLer , tayfama laf etme oLursun heder ,
Bak bende kafiye boL senin styLe ise aLmalı çok yoL , rapin sanki zenci Carles PuyoL ,
Bu kadar Türkçe hatasını biLe yapmaz troL , sağ tarafta biz varsak sen yapmaLısın soL ,
Dinleyici çevrem rapte üstad ben en iyisi tek bir 24'lü yazıyım sen binLerce verse at ,
NapaLım bizde böyLe fıtrat sen en iyisi günah diyetine gir çünkü bu hâlini kaldırmaz sırat ,
10 sayfa söz yaz sonra yırt at , sonuç baştan beLLi cakota yaz finaLi MesthLeS finaList ,
Barf benden sonra oLmuş pesimist acıma duygum var çok şükür sana , oLmadım optimist ,
ArabeskLe doLu sende pLaylist beynin doLu kist , doktor kontroLünde yaşarsın beLLi ,
2 dk ergenLeş kafî yazma şu ütopik hayaLLerini söz destek vericem sana hemde sıhhî ,
Rapin aynı frizbi , önce laf sokmaya çaLışır ama yapamaz heyecandan , sonra kaçışır ,
Bizce barf_panzar'da .rospuLuğa alışır , anLayamadığım niçin efendiLeriyLe yarışır ? ..

4Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos C.tesi Ağus. 15, 2009 5:59 am

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Geciktiğim için özür dilerim , 2. disste 24 bar yerine 12 bar fLex attım .. hadi kolay gelsin Smile

2. verse fLex atak hey MesthLeS şu adamı fuck at barf oLm bu kaçıncı vukuat ? , korktu beni görünce surat koçum koyuyumda sana tur at xD , Olm Zohan'a buLaşma senin için sorun değiLdir uLaşma herkesin s.kine binerek doLaşma , seviyen 0-2'dir sakın aşma ben notirüs'üm senin hızın saatte 1 kuLaçsa , zepLin gibi sektin wacktin şimdi üzerine öküzLük ektin ben yektim battLe'da sense kektin nettin oğlum şimdi s.kiLiceksin , yap repLik gibi ezber dostLar der barf'ı eziver bu adam aLtına yapacak dostum bezi ver , son şansın herşeyini ortaya diziver sen kıcındaki b.kLa yazarken benim eLimde fiber , keşmekeş doLaşır cebin beynin kadar boş biraz cash aşır kıçında her daim ot taşır bu yüzden durmadan kıçını kaşır dilinde bir madafucker , asLın pasLı kastın boka eğiLimLi kLastı yaşın sınırımıza yakLaşamazdı naaşın haşhaş gibi buharLaşamazdı (akLında) , MuhaLif rapte marka utanma sende oL yaLaka işin ucunda faLaka MesthLeS'ten kapamazsın nafaka senin rapin bizim için sadaka , oLamadın kenet bizde söz en hakikî senet şanssızsın tutmadı feLek öküz kadar kapamadın medeniyet hâLa 0'ın aLtında edep , fesat zihniyet fahişeyLe ön seks muhabbet sıra geLdi fetişe işte gerçek rap , imren rapime fikren sen hâla taLebe zikren yarışırsın eşşekLe s.k Len yapabiLiyorsan boşuna göt büyütme !!! tabiri caizse tasviri faizLe boktan rapin bitti MesthLeS'i izLe beynin götünden büyük oLmadığı sürece uğraşamazsın BizLe , ismi anLamsız cismi tıpkı ilhan mansız şunu biLki izLeyici kitLem tarafsız battLe cehennemindesin hemde arafsız , kusura bakma MuhaLif "Af"sız Dünya çok daha güzeL barf'sız Bende saf gerçekLer var masaLsız..!!

5Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Ptsi Ağus. 17, 2009 1:20 am

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Barf kardeşimiz mazeret bildirmediği için yarışmadan elenmiştir. Turnuva süresini uzatmama, eleman hale ortalarda olmamasına karşın ve disslerede baktığımız zaman üstün olan tarafın Mesthles olmasına dayanarak, FİNALE Mesti'yi çıkarıyorum...!

Kalemlerinize sağlık +rep ikinizede..!

6Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Ptsi Ağus. 17, 2009 1:22 am

BarF_PanzarM

BarF_PanzarM
Tembel Üye
Tembel Üye

Üstad bile bile diss atmadım çünkü wericek bi cawabım yoktu pek MesthLeS çok ii dissledi yani kaybetmeyi hazmetmekde bi erdemdir finalde başarılar MesthLeS'e

7Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Ptsi Ağus. 17, 2009 1:29 am

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

E tamam da güzel kardeşim kim ne kadar sağlam yazarsa yazsın, sen kalemini pes etmeyerek ancak geliştirirsin. Yenilmeyi baştan kabullenmek ahmaklıktır. Tamam senden sağlam olabilir, lakin ilk dissinde sende küçümsenecek rakip olmadığını gösterdin. Ayrıca burası hayat savaşı verdiğimiz bir yer değil, sadece sanal bir ortamda düzenlenmiş bir battle. Pes etmek yakışmadı, hele de senin gibi bir Rapçiye ben yakıştıramadım. Üzüldüm senin adına tüm samimiyetimle söylüyorum...!

8Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Ptsi Ağus. 17, 2009 3:35 am

BarF_PanzarM

BarF_PanzarM
Tembel Üye
Tembel Üye

aslında yazıcaktım sonradan dedim yani durum belli falan yazmadım neyse artık başka turnuwada..Smile Bi daha ki sefer karşıma sen çıksan bile kaçmam..Smile

9Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Empty Geri: Barf - Mesthles 13 - 16 Ağustos Ptsi Ağus. 17, 2009 3:38 am

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Eyvallah. İnşallah bir daha böyle bir şey yapmazsın. Gerçekten kariyerin için olumsuz bir etki...!

Neyse konuyu kilitlemiyorum, yorum isteyen yapabilir...!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-