Zihnimde Kopan Fırtınalardan Arta Kalan Toz Bulutu... 47334412

Join the forum, it's quick and easy

Zihnimde Kopan Fırtınalardan Arta Kalan Toz Bulutu... 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Zihnimde Kopan Fırtınalardan Arta Kalan Toz Bulutu...

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Bugün rüzgar bir ayrı esiyor,yüzüme vuran her gerçek nefesimi kesiyor,
Blame boşa sesi yor kader cezanı kesiyor dikkat et şeytan çevrende geziyor,
Gitmesi zor,dönsem desem diklenir yol,ikide bir ağlama Lan sana diyorum biraz sakin ol,
Suçum ne çekip gittiyse,beni isyana ittiyse,bLame zihnine hakim ol,unut gitsin onu geri getirir hangi yoL

Lan bu uykusuz kaçıncı saat,toparlan!,o karalandı artık adını anarsan kıyamet kopar LANN
Güçlükle tutunduğum son dalı da zor anımda zorlanmadan kopar Lan!
Sonum bu mu,ahh... geçilmişti yolun çoğu,Sağından gitmekteyken zorla çekiyor yolun solu (günahlar!)
Kalbimdeki insanların sorun çoğu,kolayı varken seçmeliyim zoru, yaşamalıyım!,yanlış bi karardan Tanrım beni koru!...

Şeytana mağlup olmamalıyım,önümü kessede sollamalıyım,kaybetmemek için iyi niyetimi kollamalıyım
Gerekirse zorlamalıyım,içimdeki katili yok etmek hedefim, istemem ki kitabı soldan alıyım
İşte ben! hitabım bu ne sarhoş ne ayığım,ayağım kayıyor sanırım,batıyor fesata yelken açtığım son dayanak kayığım
Ağıtın duyulmasada konuş bLame haberi olsun kağıdın,Mutluluğun düşeşi bekleyen zarısın,6 uğurlu sayısı...
şakası yok ki sayının şans tutmazsa bu trenin ölüm bekçisisin rayının....bitti..kader verdi payını....

rromell

Tembel Üye
Tembel Üye

anlam bütünlüğü bakımından harbi aso olmuş duygularının geçtiği mısralar hep birbirine bağlı ve bi ortak tema var..çoğu rapçinin ahenk için yaptığı hatayı sen yapmamışsın tebrik ederim...
ama beğenmediğim bi yanıda 'lan' kelimesini çok kullanman yani duygularını döktüğün bu mısralara sertlik katmış diyelim : ))

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Ewt Lanlar fazla,kendime hakim olma çabalarımı anlatmak istedim,yani içimdeki iç isyan:=)

yorumun için çok sağol,devamını getircem de his kalmadı içimde:D ne varsa battle..Very Happy:D

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Biraderim kalemine yüreğine sağlık. Her zaman ki gibi akıcı ve anlam bağını bozmadan müthiş yazmışsın. Devamını kesme ve sitemizden de eksik etme...!

Benden sana +rep.Emeğine sağlık dostum...!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]