__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) 47334412

Join the forum, it's quick and easy

__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR )

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Empty __mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Cuma Ağus. 22, 2008 11:05 pm

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

23 agustos baslıyor...30 agustos son tarıh...buyrun baslayın...

ilk mesthles baslıyor 3 dısslık olcak solemıstık...buyur mesthles basla....

En son cakota tarafından Salı Ağus. 26, 2008 10:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Empty Geri: __mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) C.tesi Ağus. 23, 2008 12:02 am

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Buyur MesthLeS başLa rakip zaten rakip değiL lakin MesthLeS sen kendinLe yarış , umursama ,
Ortam zaten bayat bence Mode sen cevap verme forumu kapat şiddet gösteriLir kraLLarLa uğraşana...

Geç kaLınmış gençLiğinde yaşın 30 a geLse biLe veLetsin , akLında zina pLanLarıyLa gezersin biter birgün hevesin ,
Karşında büyük usta lakin sen ona aLdanma çünkü herkese karşı kesiLir nefesin , özenti değiL misin eLinde buLunur Efes'in ,
İlk başLar abin çünkü kraLLar önden gider her daim kıyasLanmaz Mode iLe benim rapim , kıyasLıyanLar utansın ,
BeceriLememiş oLduğundan doLayı mındarsın , kurtarsın seni benim eLimden abiLerin , kurtaramaz artık seni basın ,
EziLmen oLur her siteye manşet özentisi oLduğun mic Check hayata tutunmana yetmeyecek bu sefer kondom ,
Benim şah oLduğum oyunda sensin piyon şimdi ezdikten sonra gönLünü aLmaya yetebiLir hediye edeceğim kırmızı don ,
Diss hayatına ben vereceğim son sana öğretmekte oLduğum kazanma taktikLerim bana işLemez sahibinden döner ,
Arkanda buLunan yaLakaLara biLe benim önder yapabiLiyorsan bana cevap gönder üstünde buLunan ışıkLar söner ,
Flush RoyaL bende şansın eksiye düşmüş sanırsam ağLama güLüm kes be , son 2 Liğe girerken Mode nakavt iLe yerde ,
10 üzerinden puanLarsak rapLeri MesthLeS 11 puana sahip ve senin puan ibren haLa eksi haLinde yahut 100 üzerinden Birde..

Buyur MesthLeS başLa rakip zaten rakip değiL lakin MesthLeS sen kendinLe yarış , umursama ,
Ortam zaten bayat bence Mode sen cevap verme forumu kapat şiddet gösteriLir kraLLarLa uğraşana...

Mode

Mode
Tembel Üye
Tembel Üye

angut rape başlar her daim darbemden ölür geberiri gider ve leşi çok pis kokar.
darbem ağır gelir sana gözünde yaş akar,bu adam rapi brakır kolpalığa başlar.

sözlerinin harflerini bir büyütl bir küçült belki uzaktan kolpalık değilde rape benzer.
sözde kral olacak bide kolpalık girmiş kanına lakin buadam kolpalığıyla ezer geçer..
fln bu sözleri koy dissine uzun görülsün herkes bunu rap sansın ama sende nerde yetenek.
g*t satarak mod oldu şimdi kral mı olsun tamam işte ezildin kendini hançerliyerek..
akıllı ol beyaz tarhana nigga alt tarafı dissleri uzun yazmışsın bana yapma artık havaa.
Penisim girer garaja hadi varmısın yarışa gene kaçtı baksanıza şu karıya.
bu sitede ezilmem olmaz ezdğim manşet olur her sözüm senin kanına girer kapak olur.
çok kitab oku belki bir b*k olur eğerki dissleri birleştirip uzun yazmaya çalışırsın sana söylecek söz yoktur.
rap puanlasak 10 puan değil ben alayın kadar puan alırım sen ise benim artığımla ilgilenirsin..
rap hayatında bir habersin her sözümde incilirsin ağzının paynı verdim ide arkadamı versem edersin.[/size][size=9]
hançerlendin o berbat rapinle ama en çokt rapine üzülürüm gene o senden iyi idi kendini sayma.
böle battle mi olur lan sıfatsız tosba battle yi hiçe say g*t satarak yazmışsın dissi kazma..
o kapıştığın kazandığınbattleleri sayma rakipler saçma sana bir ödül verdim işte boynuna taktım tasma...

her g*tten konuşursa benim rapim susturur.
mesthles kefil dissimi yiyen müşteri usludur.

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Aklına takıLmış şu garibin bir "kolpa" keLimesi zaten cinseLLikLe rap yapmanın çoktur bahanesi ,
Demiştim size beyLer 2 satır yazdım kaçtı şu veLedin hevesi , anca argo yapar şu adamın çıkmayan sesi..

Acaba ben hangi sitede mod'um ? yada mod oLarak neden yarışa sokuLdum , ezik gördüm karşımda ondan doğruLdum ,
Karşımda kimse kaLmadı rakip oLabiLecek dostLarımsa zaten sahte hepsi şerefsiz , bu yüzden ben düşmandan medet umdum ,
Nuh'un gemisinde sen çeşidi bitmekte oLan bir orangutan acaba nasıL bir hayvandır ki bu adam argoLarını savuran ,
ArkadaşLarımdan çok oLdu seni soran "bu nasıL bir hayvan" şekLindeki bu soruLardan çoğu cevap buLdu mu acaba lan ?
Bendeki yetenek sorguLanmaz sorguLanamaz ki be kardeş zaten karşımda yaşayan insan duramaz hepsi oLmuş çoktan leş ,
Leşimin kokusunu aLacak kadar yaşamadım işte budur benim espiri sanatım , düşmanLarım ezik ve dostLarım kaLLeş ,
Senin aksine benim kitap okuma amacım iLim irfanLa donanmak sende okuma amacıysa sadece birkaç battLe kazanmak ,
Veeee MesthLeS bir koydu mu kaLkamaz aLtından şu üstüne çıkmaya çaLışan zavaLLı , zor oLur koyuşumu unutmak..!

Aklına takıLmış şu garibin bir "kolpa" keLimesi zaten cinseLLikLe rap yapmanın çoktur bahanesi ,
Demiştim size beyLer 2 satır yazdım kaçtı şu veLedin hevesi , anca argo yapar şu adamın çıkmayan sesi..

Mode

Mode
Tembel Üye
Tembel Üye

disslerini sadece sigaramı yakan kibrit gibi kullanır lakin senide yakarım.
elime yarım akkıllıdan bir sailah geçse aniden tam alnının ortasına sıkarım.
evet sitede mod değilsin ama yalaka olarak bu sitedede mod olursun merak etme.
beni ezik bellleme kendini tenhada belle ezikliğini atma benim üstüne deli etme.

senin dostuna sen ne yaptınki sana şeref gözü ile baksın.
sen rap yapıosan müslüm gürses ile eazy-e ft yapsın.
elindeki bomba tek olduğun zaman patlar salak işte.
ezilmek de kralsın diom yha ustasın bazı işlerde.

benim elim seni ellerken şerefin ise yerlerde.
bize bomba atmak ister patlar kendi ellerinde.
bilki rap de ezik usta olsaydı bütün rapcileri bilemem.
geldin önüme misal kedice masum bakışları ile ozamn ellemem.

sözlerdeki anlam roman yazmaya çalışan velete benzer.
rapim hançer misali o berbat kalbını hançerler...

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Sen sigara içen kuLLanıcı bense temiz hava sahası taraftarı , anLayanLar anLar aramızdaki şu ince gözüken farkı ,
Ben rap yaparım sense kendinLe oyaLanan bir soytarı , yaLakaLık mı ? cakotayLa kardeşLiğimiz zaten vardı ...

Lütfen çocukLarın eLine siLah vermeyeLim oyuncakta oLsa , yazını benzettiğim şey arabeske kaçmış pop muydu yoksa ,
AnLatım bozukLuğundaki çocukLuğun beLLi ettiğin bu konuda MesthLeS gerçekLerde usta , sen abiLerinin oynadığı bir kukLa ,
Benim biLdiğim hançer kuLLananLar ya kadındır yada arkadan bıçakLayan şerefsiz , sokakLarın kraLıymış bu adam çünkü evsiz ,
Benim rengimi kuLLan benim tarzımLa oyaLan istiyorsan geL rap yapaLım senin ustaLığın her konuda yaLan söyLemektir densiz ,
BiLmem sözLerine cevap vermeme gerek varmı erkekLere eLLemekLe uğraşan bir oğLancı mıydı bu adamın heryerdeki namı ? ,
AnLaşıLdı , MesthLeS 2. tura vizesiz atLar rakipLer korkmaya başLasın çünkü MesthLeS Mode'yi siLdi çünkü adam gibi rakip arardı..!!

Sen sigara içen kuLLanıcı bense temiz hava sahası taraftarı , anLayanLar anLar aramızdaki şu ince gözüken farkı ,
Ben rap yaparım sense kendinLe oyaLanan bir soytarı , yaLakaLık mı cakotayLa kardeşLiğimiz zaten vardı ...

Mode

Mode
Tembel Üye
Tembel Üye

keşke kendini kassaydın belki biraz beni etkilerdin ama sende nerde o akıl.
0-3 yaş altı değil burası embesil bu site dengin değil baby kendi yaşıtınla takıl.

way anasını sayın seyirciler mesthles bana ezik dio galiba aynaya hiç bakmıyo ama onda akıl nerde?
sesini kes zelzene o saçma sözleri kustu ibne bu şoparlardan ürüyolar bunlar heryerde.
evet adın çıkmış 62 ye çıkmaz 31 e nedeni ise söz istedin kabul et söz dilendiğin gelene geçene.
artık son et bu garip hayallere ölmektir tek çare gireceksin kefenine öle kalma lan çık bir adım öne.
elimde oyuncak silah yok BABY ama senin elinde galiba bir ucuz su tabancası var.
yenildin BRO 6-6 geldi zar anlamadınmı özenti NİGGA bu sanal siteler sana dar.
mesthlesn ağzına akıttım süt içmiş gibi oldu ah zavallı MEHO sanal alem kabadayısı.
ah İTİM benim güzeldir tasmadı penis girmez dolu ağzı RAP BATTLE BİZİK HASI.

iiyi dinle BABY...

hadi baby rap yap yapmaya sakın çalışma.
mutlu oldu MEHO çünkü taktım bebeye tasma.
hadi koçum mekanın yerüstü olsun yok burda kazma.
gittikçe batıyosun ollum sus artık kasma artık kasma.

sözlerim sertir,üstünden tır geçmiş gibi olursun.
krejde gördüğüm bebeler gibisin ağlayanlar gibi toysun.
hadi artık MEHO biraz kas bu rapse bendeki HİPHOP.
hadi koçum burda işin olmaz vitesi 5 tak.

malafat yalamakla usta olunmaz BİTCH.
dissler bana fayzda etmez,benim yanımda HİÇ.
VE biz esrar içeriz moruk,kalsın sende sigaran.
uslan artık koç.azıtma fazla sözlerin sednen berbat ulan..

keşke kendini kassaydın belki biraz beni etkilerdin ama sende nerde o akıl.
0-3 yaş altı değil burası embesil bu site dengin değil baby kendi yaşıtınla takıl.

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Her ikinizinde kalemıne sağlık....disslerı okudum mukabele ettim,kazananı bir kalem bile olsa önde olanı 1-2 gün içinde açıklığa kavuşuturucaz....katılımınızdan ve ilginizden ötürü teşekkurler eder saygılar sunarız....

myrapstyle.yetkin-forum.com

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Evet her ikinizinde tekrar kalemine sağlık...kazananı şimdi açıklıyoruz....kazanan MESHTLES tir...

katılımınızdan dolayı tekrar teşekkur edıyoruz ve ıkıncı sırada olan arkadasımız MODE yı de battle arenaya davet edıyoruz..kaybeden uyelere duyurulur battle arena sızlerle canlılık bulacaktır emın olun....

YORUMLARI ALABILIRZ DILEYEN İSTEDİĞİ ŞEKILDE YORUMUNU ATABILIR...

başarılar MESTHLES....

herkeze saygılar....

10__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Empty Geri: __mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Salı Ağus. 26, 2008 10:26 pm

Mode

Mode
Tembel Üye
Tembel Üye

eyw cako.. güzel kapışmaydı mesthles tebrikler sana kardeşim..

11__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Empty Geri: __mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Salı Ağus. 26, 2008 11:59 pm

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Çok teşekkürler Herkese herşey için.. Mode sanada teşekkürler sende iyiydin RAP'le kal..

Artık diğer rakiplerimi bekliycem herkese şimdiden başarılar.

Saygılar..

12__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Empty Geri: __mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Çarş. Ağus. 27, 2008 1:23 am

egemenl04d1nq

egemenl04d1nq
Tembel Üye
Tembel Üye

Öncelikle Yarısmamıza katıldığınız için teşekkürler güzel atışma oldu CAKOTA 'nında dediği gibi önde olan taraf mesthles olmustur kendisini tebrik ederim Mode arkadasım seninde kalemine sağlık raple kalın ...

13__mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Empty Geri: __mesthles--mode__( KAZANAN AÇIKLANMIŞTIR ) Çarş. Ağus. 27, 2008 1:40 am

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

egemenl04d1nq demiş ki:
Öncelikle Yarısmamıza katıldığınız için teşekkürler güzel atışma oldu CAKOTA 'nında dediği gibi önde olan taraf mesthles olmustur kendisini tebrik ederim Mode arkadasım seninde kalemine sağlık raple kalın ...

kesınlıkle haklısın... flower lol!

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

KİLİT+ÇÖP KUTUSU

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]