mesthles-abelia (kazanan açıklanmıştır) 47334412

Join the forum, it's quick and easy

mesthles-abelia (kazanan açıklanmıştır) 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

mesthles-abelia (kazanan açıklanmıştır)

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Buyrun başlayın mesti sen baslıyosun ılk...Ve sunu solemeden edemıcem mestı ye guvenıyorum ben dısslerı sevıyelı tutacağına ınanıyorum karsındakı bır KIZ cunku...bunu unutma kanka...

2 dısslık bır kapışma ve 5-12 eylul tarıhlerı vakıttır....

kalemlere sağlık

En son cakota tarafından Cuma Eyl. 19, 2008 2:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

AsLında kassam başLatırdım katLiyam lakin size rap biLe ziyan pardon bayan ne işi var gitarın avcunda hemde burası bir rap forumuysa yada şöyLe diyim pop forumLarı bir sokak ötede MesthLeS vurdu ve karşıdakiler nakavtLa yerde tüm gücünü serde göreLim senide ona göre kasaLım bizde , noLursa oLsun kaL rapLe çünkü diğer yoLLar açıLır boka , aL sana nokta ... nokta... Kaç hokka rapin yarışabiLir miydi benim kiyLe hicvin dayanamaz nefsin çünkü sen son kaLan efesin evine doLdurduğun efes'in zarar verir ortama aLkoL kokuLu nefesin , sadece kaLmıştı hevesin oda kayboLdu bir anda çünkü MesthLeS rakip çıktı sana "kötü günüme geLdi" gibi mavaL okuma karışma lokmama hakettiğimi yerim senin aksine bu kaçıncı kaybeşine sunduğun bahane ? söyLede duysun ahaLî şu kızın en normaL hâLi barLardan topLanır zatı-âLi çünkü çok medenidir kendisi , tercihen gereksizdir ciLvesi beLLi değiL bu bayanın ivmesi bir bok gibi yazar birde bok ötesi , kusura bakma rapim fazLa hızLı hızını aLamadan kızdı kim soktu rap turnuvasına kızı lütfen kapıdan çıknız çünkü MesthLeS bayana sert keLam etmez "kızLar rap yapamaz" buda ayrı bir tez ve şun biL ki faiLi meçhuL davaLardan kimseye hayır geLmez..

Misafir

Misafir

akametli topraklarda kendini zorlamaya benzer yaptığın hadise..alazını söndürmeye yeter ABELİAnın sesi kötümse..belagatta tek usta akisini yatsıma..gaza basmaya hali kalmamış tosbağa..acizini bide farketse..edna kelamlar birbiri ardına..sana nail deil bu mekanda.maliktir mazharlar bana..mezbeleyi bile sennle kirletmezler mevkini artık sen anla!!!beynini akılla doldursun mevla!!
yermekse amacım seni bu yolda her tarz meşru..meşruhatlar çelişkili.tutmaz birbirini..meşun zihniyetini seviyendiki meşrutiyetle et belli..
hangi lügatta yazar benliğimin kimliği??alemşümul dısslerim manasız dıssine pislerim aleni bir yorumdur hislerim..her büyeyi birleştiri pistlerim..
üslubun esperanto hodbin şahsiyet boş dısslerini biraz berkitet..rüzgarda savrulan yaprak kadar hafif kalırsın bna kabulet..saygınlık kazanmak için kısa yoldan beni taklit et..kanaman durmadan altından eksik olmasın ped...!!
hala Anka kuşuna inanan mesthles..boşuna zorlanan beyin çıktı pısss! antipatik tipine..büyümemiş sansürlendi Evil or Very Mad ayıtlanmamış bitine birde ABELİAdan darbe....
andavalı şahsiyet afsun kelamlarımla akidene yeret..bedbin mefhumlar sardı seni aniden olsun vardır bir keramet..haznem doldukca dısslerimde görülür bereket..
fonksiyonuna dahi uymayan sözde ''insan''..benim tabiatım yetmez ama ALLAH verecak ihsan..bıyıkaltından gülsen de bu tezime inan ..megolaman abi sen böylesin tamam öyle san..yanımda kalsan bir-iki laf kapsan tekerlemelerini sunsan yine yaranamazsın olayın yalan...
mağlubiyeti hissettin zaten başından pesettin..çıkardığın her satırın nötr etkisini testettin ABELİA bir üstat zorda olsa farkettın..kaçmak çare ise mesthles tam bir ''VAHDETTİN'' !!!!
Sözlerimin etkisiyle yandın sonuç pis kokulu bie leş ortam çocuğu olmuş muşmula bir keş..silahını seç hadi klozete yerleş yaptığın ryhmelar yalnızca sesteş..
teketek rapper savaşı..cürümü aşgın rapci nazar değmesin sansürlendi Evil or Very Mad kaşı ..mefhumlarıma yorum katamazsın 0-3 beyin yaşı..sırnaşır kedi gibi pirelenmiş başı..
gücümü serdim acımasızca seni yerdim boş konuşmaksa marifetin ben kendimi rapime verdim..yolları açtım bide baktım karşıma sen çıktın haklısın siman andırıyor b.o.k.a..sinekler bedeninde uçuşuyordur mutlaka!!sifonu çekmek üzereyim hadi anı yakala..türünün tek örneği pislick yalaka..
bahaneler bende başlamaz ama sende boldur bu mevzuda kimse senle yarışamaz..erkek diye geçinen kalas..kızım diye övünen ben.benden sana bir kelimem ''olmuş sizin gibiler EZİKMEN'' !!

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Yaptığın latifeLer öğrendiğin "Arapça" kelimeLer , kendini göstermeye acep hangisi yeter ? ve abelia topuğundan sıkıLmış seker "gaza basan tosbağa" ayy ne şeker ? ..beyin dediğin akıLLa doLudur zaten hava yapmaya na-müsaittir "keLime haznen" , sen dur karşındakini tanı öyLe yap şakaLarını münasebetsiz münakaşaLara buLaşmaz MesthLeS ama espri yapar bazen , PED esprisi yapan bayan kızım senin gibi değiLim erkeğiz uLan xD rapin yetişememiş güneş alamadığından biraz suLan senin sözLerini anLamak için gerekLidir tercüman xD , biz Mustafa KemaLLerin Mehmet AkifLerin çocuğuyuz kanına susamış oLanLara kan orucuyuz ve sen ise kendini rape verirken yada öyLe sanarken biz memLeketin doğusundaki korucuyuz.! Uzun uzun mısraLar ısrarLa yapıLan Arapça havaLar senin rüzgarLığın benim tahtımı yıkamaz ancak sarsar şu kızı gören sanar sansar zaten rap yaparken herkes senin gibi karamsar , özenti tarzLar tavrı beLLi oLmayan bayanLar yaşar bazıLarı haLa ütopyasında rap yapacakmış şu kız haLa ergenLik yaşında taLih kuşu sıçmak için bekLer başında iyi niyetLe devam "Allah İhsandan Sanada Versin" sen kimseye karışma..

Misafir

Misafir

erkek misin pardon farkedemedim ulan xD kız olmama takmış mesthles sana da TAKAN varmış hadi yaylan...hakkını ver önce işinin helali zıkkımdır senin paran..karamsar bakıyor sana orda şehit kanıyla yatan...
haklısın tercumanı gezdir yanında nasılsa seviye farkı e olsun o kadar da çünkü karşındaki ABELİA..güneş alamamış rapim en azından eşelenmemiş sennkine bakar gülerim..ADEM-HAVVA çocuğu boş laflarının cevabına pir'im..
espri anlayana komik..boşboğaz olursan müsaitinde açılır delik...sonun meçhul nereye gider bu kul hülyaların silik..
biz kendimizi bildik ama senin gibileri de kendine bildirdik...
kendini kasdın demekki beni tanıdın tekrar geldim mesthles tabana kuvvet VIINNN!hani korucuydun millet bekler nereye kaçtın..bunun tanımı bizde 3.5 attın Smile
bi paçozun iki dıssi için bırakırmıyım??hayır yanıldın.direnmek borcumdur çatlaması zor sabır taşıyım..özenti değil özenilenim.öznel yargımı çürütene bide ben veririm..
iyi niyetini kendine sakla kabul oldukca harca..harcanan bi gençliğin kalmış elinde onu da günahınla karala..beni örnek al yada güneş gibi parla..yazdığın şeylere bu kadar gülemezdim helal valla Very Happy
seni yermek bi zevk ama yolun başında indirdin kepenk..hala zırvalıyosun pisliğini örten köpek sana olsun örnek!!

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

kazanan açıklanacaktır 1-2 gun ıcınde....

Misafir

Misafir

tmm oldu Smile tebrikler mesthles.....

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

teşekkürler Smile

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Her ikinizinde kalemıne sağlık kazanan ABELİA dır...Mesti kanka senı battle arenaya davet edıyoruz...Buyur kalemını bıze orda sergıle tesekkurler kalemıne yüreğine bıleğine sağlık...

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Kilit + Çöp

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]