BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ... 47334412

Join the forum, it's quick and easy

BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ... 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ...

+10
RAPortaj
Ecmeizna
GanGBoy
CieM
Ronaryum
Feryat
osmankadir24
Cakota-M
__hermes__
Bazooka-Z
14 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ... Empty BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ... Çarş. Tem. 22, 2009 8:46 am

Bazooka-Z

Bazooka-Z
Administratör
Administratör

Eşleşmeler ve târihlerle ilgili itirazlar kurallarda da belirtildiği üzere ilk eşleşmeden en geç iki gün önce yöneticilerimize iletilebilecektir. Liste şu şekilde:

(24 Temmuz)
CanÖzdemir - Fero

(25 Temmuz)
Ecmeizna - wh3re
Rapper32 - osmankadir24

(26 Temmuz)
Rromell - RAPortaj
narko - Kaplan13

(27 Temmuz)
Mesthles - BlameOn
Feryat - Hermes

(28 Temmuz)
GangBoy - Memo
ciem - Barf_Panzarm

En son Bazooka-Z tarafından Çarş. Tem. 22, 2009 9:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Hayırlı olsun =)

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

CanÖzdemir adlı arkadaşımız yedek yarışmacıdır, bilginize sunulur sayın arkadaşlar. Yarışma tarihleri belli, sarkan ya da sallayan olursa CanÖzdemir adlı üyemiz onun yerine geçip yarışacaktır...!

Bilindiği gibi tarihler gelmeden önce, Adminlerimiz tarafından topic açılacaktır...!

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

hayırlı uğurlu olsun

Feryat

Tembel Üye
Tembel Üye

Hermes beni sen davet ettin karşıma sen çıktın birader Very Happy Dostça ve güzel bir kapışma olucak eminim Smile

http://www.hiphopdunyasi.com

Ronaryum

Ronaryum
Administratör
Administratör

çokk güzel eşleşmeler olmuş,sorun çıkmayacağınada eminim ,harika bir turnuva bizi bekliyor

CieM

CieM
Tembel Üye
Tembel Üye

eşleşmeler güzel. ve barf tanıdık isim onunla önceden atışmıştık:)

GanGBoy

Tembel Üye
Tembel Üye

İLK başta ismi yazan iLk dissi atıyo sanırım?

Ecmeizna

Ecmeizna
Tembel Üye
Tembel Üye

Evet aynen öyle oluyor ayrıca hayırlı olsun rakibime başarılar diliyorum...

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

İlk ismi yazan ilk dissi atıyor beyler, Ecme'nin de dediği gibi. Çapraz şekilde gidecek, 1-2-2-1 şeklinde atılacak dissler...!

RAPortaj

Tembel Üye
Tembel Üye

şimdi bu tarihlerde gelip dissmi atıcaz yoksa bu tarrihlere kadar mı diss atıcaz ben anlamadım ?? Very Happy ayrıca CanÖzdemiri dışarda bıraktığınız için şanlsınız Very Happy çünkü tek rakibim O nu Görüyorum Very Happy ama girse çok iyi yarışma olur O yanı da var Very Happy

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Dışarda kaldı eleman birader, belki ilk yarışmadan çıkanla eşleştirebilirim onu, duruma gore bakıcam, dursun şimdilik...!

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Verilen tarihler arasında disslerinizi yazacaksınız birader...!

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Feryat demiş ki:Hermes beni sen davet ettin karşıma sen çıktın birader Very Happy Dostça ve güzel bir kapışma olucak eminim Smile

Aynen biraderim =) Hadi hayırlı olsun =)

MeMo

MeMo
Tembel Üye
Tembel Üye

gangboy vayy. baya eylencez başarılar diğer arkadaşlara...

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Hepinize başarılar arkadaşlar...!

RAPortaj

Tembel Üye
Tembel Üye

Cakota-M demiş ki:Verilen tarihler arasında disslerinizi yazacaksınız birader...!

benimkinde 29 yazıyo şimdi ben gelip ayın 29 undamı atcam diyosun yani.Ayrıca bi sorum daha var benim ismim 2. sırada 1. sıradaki konu açıp öyle kapışcaz dimi.açmazsa konuyu ben kazandım.?

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Kardeş konuyu adminler açıcak.Adam sana dissini atıcak.Sonra sen ona cvp atıcaksın.Sonra sen ona dissini atıcaksın.En son o cevaplıcak. yani A-B-B-A gibi olucak.2. sıradaysan adamın ilk dissini atmasını bekle Wink Hâlâ anlamadıysan kurallara bi bak =)

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

ABAB Daha mantıklı olurdu

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Bak şimdi öle olursa birisi hep birinin attığı dissi cevaplıcak.Böyle olursa her ikisininde cevaplama hakkı doğuyo.Anlatabildim mi?

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

hmm anladım xD

RAPortaj

Tembel Üye
Tembel Üye

__hermes__ demiş ki:Kardeş konuyu adminler açıcak.Adam sana dissini atıcak.Sonra sen ona cvp atıcaksın.Sonra sen ona dissini atıcaksın.En son o cevaplıcak. yani A-B-B-A gibi olucak.2. sıradaysan adamın ilk dissini atmasını bekle Wink Hâlâ anlamadıysan kurallara bi bak =)

Tamam anladım Very Happy Laughing

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Sanırım anlaşıldı. Hermes biraderime açıklayıcı yorumu için teşekkür ediyorum. Başka sorusu olan varsa buyursun sorabilir. Kuralla gayet açık. İsterseniz bir daha okuyun, anlamadığınız yer olursa sorabilirsiniz...!

Kimse konu açmasın, sayfayı adminler açacaktır...!

FERO

FERO
Tembel Üye
Tembel Üye

canözdemir rakibim oldu : ilk biz kapışacaz gayet memnunum kendisine başarılar dilemeyi çok isterdim ama, ne yazıkki karşımda hiç şansı yok .!!! Razz

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Birisi pas geçicek galiba 2. turu =)İlk turu geçersem eğer ve de bu şansım devam ederse ben pas geçebilirim.zuahhahah Very Happy Very Happy

En son __hermes__ tarafından Cuma Tem. 24, 2009 1:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-

» ..comics battle..
» Battle Arena - 1