BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ... - Sayfa 2 47334412

Join the forum, it's quick and easy

BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ... - Sayfa 2 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BATTLE TURNUVASI EŞLEŞMELER VE TÂRİHLERİ...

+10
RAPortaj
Ecmeizna
GanGBoy
CieM
Ronaryum
Feryat
osmankadir24
Cakota-M
__hermes__
Bazooka-Z
14 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Ronaryum

Ronaryum
Administratör
Administratör

ooo millete bak çokk rekabetli olcak başarılar FERO...

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Evet 1 kişi ikinci turu pas geçicek..! Bakalım kura kimi dışarı atarsa o olacak...!

FERO

FERO
Tembel Üye
Tembel Üye

bakacaz artık sağolasın kaplan13 kardeşim

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

FERO demiş ki:canözdemir rakibim oldu : ilk biz kapışacaz gayet memnunum kendisine başarılar dilemeyi çok isterdim ama, ne yazıkki karşımda hiç şansı yok .!!! Razz
canı tanısan öyle konuşmazdın

RAPortaj

Tembel Üye
Tembel Üye

FERO demiş ki:canözdemir rakibim oldu : ilk biz kapışacaz gayet memnunum kendisine başarılar dilemeyi çok isterdim ama, ne yazıkki karşımda hiç şansı yok .!!! Razz
osmankadir katlıyom sana Very Happy Bence senin hiç şansın yok gibime geliyo fero Very Happy Very Happy

FERO

FERO
Tembel Üye
Tembel Üye

hadi bakalım görelim marifetini Very Happy

BarF_PanzarM

BarF_PanzarM
Tembel Üye
Tembel Üye

CieM demiş ki:eşleşmeler güzel. ve barf tanıdık isim onunla önceden atışmıştık:)

aynen güzel bi kapışma olucak sanırım şimdiden herkese başarılar kura başı çıkan ilk diss i atıcaktı dimi=?

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Evet birader ilk ismi yazan o tarihde dissini atıcak. Sonra bekleyecek diğer yarışmacı 2 diss peş peşe atacak. Son dissi kura başında ki eleman atacak ve karar Cakota-M ve Bazooka-Z ye kalacak. Anlaşıldı mı?

SON FİNALİ SİTENİN HUZURUNDA OYLAMAYA SUNARAK KARAR VERECEĞİZ SAYIN ARKADAŞLAR...!

FERO

FERO
Tembel Üye
Tembel Üye

e hadi o zaman , cakota neyi beklioruz bugün ayın 24 ü değilmi nerde bana diss atan arkadaşSmile

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Gelirse görür birader, topici açtım...!

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

cakota diyelim can attı ama çok geç attı dissler yetişmedi ne oluyor xD

Ronaryum

Ronaryum
Administratör
Administratör

Arkadaşım Bir Kurallara Göz Atarsan Bütün Bilgiler Orada Var

Feryat

Tembel Üye
Tembel Üye

Ya turnuvaya dahil edilen son 2 elemanı nasıl idare ediceksiniz? Bu turdan sonra 9 kişi kalıcak 1i açıkta. Finale de 3 kişi kalmış olucak bu sistemle o n'olcak ?

http://www.hiphopdunyasi.com

Ronaryum

Ronaryum
Administratör
Administratör

Şöyle olucak 1 kişi 2. turdan direkt üst tura çıkacak...

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

1 kişi ikinci turu pas geçecek birader, Final 3 kişiye kalacak tabiki doğal olarak. Ama onunda kura seçimleri ile hallolacağını umuyoruz...!

Başka sorularınız varsa burdan devam edebilirsiniz...!

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Tamam Bu turu idare etceksiniz ama bi dahaki tur 5 kişi olcak gene 1kişi beleş tur atlıcak sonra 3kişi kalcak... o zmn ne yapılcak bence performanslara göre kazanan 5kişiden en iyi 4'ünü seçsin Bazoka ve Cakota öyle yapalım yani 1 kişi kazansa bile yarı finale kalamıcak...ama genede saçma oldugunu düsünmüyorum sonucta dier 4ünden kötü bulunduysa kazanmama ragmen 2.tura kalamadım diye yakınmaz kimse

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

bizim eleman hala dissini atmadı 26sı ve 27 si kalıyor

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Beyler tamam haklısınız bir şey dediğim yok. Ben böyle olacağını tahmin edemedim. Yoksa son 2 kişiyide dahil etmezdim açıkçası. Şöyle bir şey var, ikinci turda 9 kişi yarışıp üçüncü tura 5 kişi kalınca, turnuvadan bir kişiyi direk disskalifiye edebiliriz, böyle bir düşünce çok saçma olur. Adam üçe kadar gelsin kura ona çıktı diye turnuvadan eleyelim var mı öyle bir mantık. Belki turnuvanın galibi o olacak. Son tura kadar 1 kişi hep pas geçerek finale 3 kişiyi çıkarıcam. Son kurayı seçip 2 kişiyi yarıştırcam. Sonra diğer kalanla yarı final galibi 2 kişi yarışacak. 2 kişi final anlaşıldı mı?

Burda tek sorun kura kime çıkarsa o pas geçip tur atlayacak o...!

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-

» ..comics battle..
» Battle Arena - 1