TURNUVA FİNALİNİN ADI '' Mesthles - Ecmeizna '' 47334412

Join the forum, it's quick and easy

TURNUVA FİNALİNİN ADI '' Mesthles - Ecmeizna '' 47334412
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TURNUVA FİNALİNİN ADI '' Mesthles - Ecmeizna ''

+8
BarF_PanzarM
BlameON
Feryat
Ronaryum
Bazooka-Z
Ecmeizna
MesthLeS
Cakota-M
12 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Evet sayın myrapstyle sakinlerimiz. Sonunda Myrapstyle 2. Turnuva'nın da son kapışması olan Finale geldik. Buraya kadar büyük bir başarı olmasada azimle gelen her iki arkadaşımıda kutluyorum. Fazla söze gerek duymadan sözü bu 2 can kardeşime bırakmak istiyorum...!

Oylama yöntemi üyelerin oylamasıyla başlayıp, HERMES moderatörümüz ile devam edecek, BAZOOKA-Z biraderim ve BEN'im tarafımdan noktasını bulucaktır...!

Üye oylarını alan 1-0, Hermes'in oyunu alan 2-0, Bazooka'mın oyunu alan 3-0 ve benim oyumu alan 4-0 şeklinde son bulacaktır...!

Kurallar belli. 3 disslik 24 bar sınırımız olan kapışma 18-23 Ağustos tarihleri arasında bitmesi gerekir...!

Mesthles başlar - Ecme karşılar
Ecme başlar - Mesthles karşılar
Mesthles başlar - Ecme karşılar

Başarılar her iki kardeşimede. 3 dissiniz içinde tarafımdan ayrı ayrı +rep alacaksınız canlarım...!

Buyrun başlayın bakalım...!

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Son paranda bir haramdı zira zina sana çok uyardı namın ipneLikte bir kraLdı ,
Şanın dip deLikte yaşardı şah'ı soytarıyLa bir tutardı yaLakaLık sizce bir kuraLdı ,
BattLe denince parmak kaLdır finaLe nasıL geLdin beLLi yaşaman gibi buda şanstır ,
Hep derim çocuk parkı değiL burası var olan en öLümcüL şeyse MesthLeS'le danstır ,
Bu ilk dissim biraz avanstır , önden başLa ama sınırı aşma sahibinLe laf daLaşma ,
Bence bu tek tarafLı savaşma sen bıdı bıdıyLa versLer saLLa , yetti artık madafaka ,
Benim param tek tarafLı tura bu ne maLca bir kura , ecme karşımda oy versin şûra ,
Laf yaparsın anca bu mekandaki herkes biLir ki hedefi şaşırmaz MesthLeS'teki kanca ,
Geride kaLanlar gibi sende gidersin öLüme beLLi ecmeizna'yı kaybettik--> rest in peace ,
Çaktırmadan tehLikeLi fuck'tırmadan s.ktik sizi that's my styLe--> MesthLeS's kiss ,
İşte gerçek diss gerçi sen ve senin gibiLeri anLamaz rapten sıyırmışsın oğlum kafayı hepten ,
Korkmam wackten kırıLacak ekLem kuruLdu denkLem %90'lık performansına = 1'lik yüzdem ,
Bu yüzden kasmam tasmana bağLadığım tazmana azmaman için yaptığımı yazmana lûzum yok ,
FlexibLe tarzımı anLamana imkan yok dissLerim +18 senin yaşındakiLere yaptığı etki = şok ,
Rapin etmez bi b.k gibi tok etmeLi rock seni heyecanLandırır MesthLeS'in ortama girmesi ,
Dissi söker dişi fLexinden daha etkiLidir edebî siLLesi yırtıLdı bir şutumda ecmeizna fiLesi ,
Hilesi biter oğlum arkadaşca kaybet ne bu tripLer , bekLe geLiyor birazdan asıL fLickLer ,
Bir sözümde titresin ilikLer nede olsa ilk defa gerçek rapi dinLer, yeni nesiLde böyLe zihinLer ,
Verme gözümün önünde öküze selam buda farklı bir kelam daha doğrusu farkLı bir figan ,
Ben kağan sen soğana muhtaç bir oğlan senin gibi heriften olmaz bir bok ulan , tutukLan ,
SirtakiyLe takıLan mc ne anLar battLe'dan dinLe işte transeksüeL adama oturtan sözLer ,
24 barda bitmez ki füzeLer ben biLiyorum ki bu adama bi kere çaksam bidakini hemen özLer .!xD

Finale sinyali yaksam egaLe ettiğin rekorLarı reaLde yapsan legale alışan beynini atsan MesthLeS geldi karşına ulan şimdi n' yapcan ? ..

Ecmeizna

Ecmeizna
Tembel Üye
Tembel Üye

Paragrafta gaflar yafta mısra mı? Bak ta gör safta ısrarın...
Darı ambarı bura dur aptal! şuura bak açlıktan patlak zarın...
Kursağına bağlı bağırsağın geri beslemeli... harbiden miden motor!
Sazan taklidi yapma yemeyiz seni... sana karşı değil geçirgen bu tor...
Bu tonuna sokar bende ki buton,dissin liriktir ona da biriktir kupon...
Sen valsi dans sayarsın bellidir ama bedenin komada skiktir popon...
Nüansları şans say, avans olarak boklu kenefe olmuşsun fayans...
Ağzına bevledenlerden sakın bekleme vücuduna sunsun alyans...
Osmanlı ağızlı, madafaka ustasıdır kıstası, bastı oda faka...
Mosmor kesti, attı rapim kız kaşınma, satma bedeninle loda caka...
Bu kıskacı kıskancı saran kol, senin var gamın, asıl haram paran bol...
Apış aran yara dolu ama dar amın bu son sancıya kasıl hayran ol...
Rap felsefen kasık yolu, şùra şuura bakar durumuna vermez oy...
Ecme mest et jestle, mesth dumuruna koyacağın noktayı tez koy...
Ecmeiznayı içinde kaybettin, arka deliğin o kadar geniş ki...
Kolpayı kol payıyla susturdum ama vurdukça zırlar var çelişki...
Davut güloğlu sitili rap kep hep kafiyesi dinleyeni fitil eder...
Fitil olur gireriz kendine yeter der, sarar bir yeni iti keder...
Wack (zayıf) tan korkmam diyorsun ya aferin madalya almalısın...
Tek hayıf biç dissle bitch sönüyor terin sümük salya kalmalısın...
Yüzde pürüzden maske var püsürden kalbin vurmuş şavkını...
Avkır istediğini haykır lakin aykırı sesin... haddine kudurmuş av kını...
Soğana düşman, salakana saklanan şaklabandır... biz muhtaç olan yiğidiz...
Sok şoklanan kafana; haklanan sende ki tabandır, şiirini ruhu aç olana iyi diz...

Ecmeizna

Ecmeizna
Tembel Üye
Tembel Üye

kafffaaa seraaaaxxxxssss heee ueeeee tek nefes....

Martavallı mavalın masalında seninle davalı!
Farelerine çal kavalı geçin kendince havalı...
Dersin ki baştan savalım vurgunda kırdın kavalı....
Durgun kurgun saçma velet it dediğin havlamalı....
O yüzden bu diss insanca sokar anaforuna....
İnanca laf yok ancak punchla nakavt sana koruma,
Yırtık rapine dissim yamalık aval aval baksan da...
Fonda kardeş ama taharetçi! Var donda bok sonda!
Pardon da rap yok onda ancak olur kuş konmaz...
Kalkamıyor ki konsun kuş, dalına rende kuruş yonmaz...
Madafakası kadar kafası madara olacak lafa başlasın...
Meselede ses ele verip, ski mesth etmede sen başkasın...
Ecelin gelir yaklaşır , hak aşır ol baş tacı, ama yok ki kaliten....
Fant al işe, rant tahrişe gerek yok, mal maval eski mantaliten....
Gerisi hasbi, kahpedir kalbin, arîsi kas bi, berisi kastî!....
Gösterin mübadil, g*t terine mubah dil ki ercisi esas tim!!!
Serisi adi, verişin adil, ser işi hadi, bâtıla girişip cahi...
Gecikir ahi yeri kir sahi ve bu bi zikir dahi lanete dâhil!!!....
Ekselans ek seansta isteme sekse yafta,girer mi mermi şakaktan....
Şakadan sandığın battle da aslında belan selanı ister mi şafakta...
Öyle bir diss ki perhiz tutasın pasını atsın sende priz yuvası.!
His aleksisinden bir iz burası kemiğe etme it duası o keriz tufası...
Gevişi işkembeden Mesth sevişir işkencede şarbonu camış cinneti!!!
Gelişir işler beden met edilir skilmesi bence de sonu kamış cenneti....!

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Öncelikle tüm Müslüman âleminin ramazan-ı şerifi mübarek olsun .! 24 bar yerine 12 bar fLex saLLadım .

Mikroskobik kobay olamaz rapte olay ecme mi ? ha orası kolay bozuLmuş ray rapini yıLLar öncesine say MesthLeS yürürken çatLar ray .. , it oLsam havLarım senin gibi hırlamam şırıL şırıL akan kanın ölme oğlum dur tamam bizde kuş albatros seninkiyse papağan anca lafta safta bizde özdür kan , mermi girer kıçtan gerekirse kitLe kiste ederim homie vites bizde sofi rapi izLe bizLe tabi kepi örter dizLe beyni yani MesthLeS disste cani işte oLamaz manî , sen biLe zorLanırsın anLamakta kendini maksat caka satsak faLa baksak ne çıkacak ikbâL ? ecme'den öküzLük kapsak hiLe yapsak oLacak bize infiâL , redif medif zorLama nasıL muhaLif olacak bu daLLama battLe bitti sonuç beLLi zorLama devir kötü oğlum sen hâLa kıçını koLLama , yoLun uzun "koLun" senin rumuzun kozun saçma zoru başardın a.koyayım topunuzun xD sopunuzun poposu beyin denen organından uzun beynini dondurmuş ağzına soktuğun buzun , diLin uzun aynı midas rapim komando s.a.s kısas'a kısas ölürsen tutmaz kimse yas (fuck of goes ) saçın kaçın kurası paspas beni yenmek için daha fazLa kas =)=) apış aran pasakLı yapış boka oLsa biLe yasakLı diLinden kısadır akLı burda otistik davransa biLe hakLı xD çükü nerede sakLı çünkü görünmüyor uçta kıçta oLabilir mi acaba kaba saba düzgün dursa biLe bunaktı , yüksek frekans akar rhyme ekseLans olsamda yaparım punchLine kaç Layn sana az time sen böcek araştırırken benim mahLas einstein , 150'bin doLarLık tekLifime ret oLamazsın yek anca suyu içersin sek yaşından utanmadan doLaşırsın cenabet ecme okumayı söktü bu bir feLaket , zengin oLsan engin biLginLe yaşamaktan bıkmış siLginLe MesthLeS konuşuyor iyi dinLe g.tünü s.kecem izninLe rapini iticem frizbimLe =) , diLim iLimLe yoğruLdu kinin hicvimde kayboLdu bizde rhyme boLdu Avans bitti işte oğLum yüzün soLdu acaba n'oLdu ?

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Bu yaptığım kaLıcı tahribat aLıcı gözüyLe kendini sat yakıcı sözüyLe MesthLeS şu anda çok hot ,
Dissimden sonra penisimi tat nede oLsa en favori yemeğin sakatat rapi gerçekten yap emeği s.ktir at ,
Zifiri karanLıkta beşeri arama göz'den değiL özden düştün eksi seviyenLe bana nutuk saLLama ,
Tutuk yapar sende tarama fırLayacak spermLer kızLık zarını MesthLeS patlattı durmayacak kanama ,
Diss sende yapar stress kıçın sağLam yaramaz fitness sahtesinden sakın işte bu gerçek fLex ,
Bana yetmez dubLex 7 gün 23 saat sex geri kaLan 1 saatte kes metress , pes etmez MesthLeS ,
DissLe s.kme bende fetiş gizLe tipini sende kapiş burda travesti katLiamı var geLde yetiş ,
Rap eLimde tam bir s.kiş sen diLinLe anca itiş MesthLeS ilerliyor emin adımLarLa karşısında finiş ,
Yaramamış rich hâLa p.ç ve âLası yok rapimin mübağLası çoktur diLinin e=m.c2'den ibaret ilimin ,
Feriştahın kerim dayak sana terim sağLayamadık senden verim ben gelince çöktü birden yerin ,
Bu adam zehir oLsa kemirir eğiL yoksa s.kiLir emir benden geLir battLe bitmez tükenmez nehir ,
Myrap gerçek şehir rapin bize nesir bizse bu işte şair disste fâiL biz party yaparken sana yakışır sahiL ,
Pardon ? MesthLeS rapte baron MC lâkabına giremezsin çünkü yakışmamış eLine microfon ,
Rapine sağLayamayız fon senden sonra icad olmuş kırmızı don nette ününü sağLar mastürbasyon ,
TonLa kuponLa satarmış kendini , bahtsız bedevî gibi ortaLığa yayar pisLiği benden uzak dur kafî ,
Ecme'nin tarifi 3 yumurta + 1 pipi eLimde duruyor kıçına bağLadığım bombanın pimi , bitti işte işi ,
Bir diLinde bin hüner bir eLinde siner tiner burda karşıma çıkma sebebin hâyır değiL oğlum ş'er ,
Nefer oLsa firar eder sefere çıksa düşmana gider beher b.ktan anLar ama buLamaz kimseden yer ,
Ecme'nin gaLibiyeti = efsane yaşamana etmem müsâde senin rakkâse oLduğun yerde MesthLeS şehzade ,
"..." süsLü rapine karşıLığım çok sade mutLu oLman lâzım aLdığım için seni kâLe doLdu işte vâde ,
Yaşın bana sübyân kaşın oğLum birazdan durcan taşın burdan yoksa suscan aşın boktan yoksa kuscan ,
Feriştahın bana fan iştahın açıLacak birazdan kurtaramazsın kendini bu hastaLıktan oLsan biLe lokman ,
Yaptığım işin adı "vahşet" saptığım yoLun sonu nezaret ecme ömür boyu cenabet işin bitti nihâyet ,
KapLar seni nedâmet bitti bende nezâket umma kimseden medet etmez kimse artık sana kefâLet .!

Ecmeizna

Ecmeizna
Tembel Üye
Tembel Üye

Mazoşist sende ki fahri baht; karşıma çık rendeli odun ol buysa tahribat, ama bu battle vahşi batı...
Bak şiş yatık girer, akıt yakıt, bahşiş olur meni sapık; kapıl kasık senfonisine makatına bak şiş batık...
Nutuk sallamam, bu kuk saklanan... nutkun tutuk dallama, yalama yaptı sende ki aylık kanama...
Kasık yaklaştır bana ama lan yama yapman lazım *ma; hazımı al hadım akan birazcık kan ama....
Boşla bırak sexsi, durexi; boş laf aslında hepsi sende rap sineye beni çeksin; wack mc başlar aleksin...
Mal teksin, yeksinde sine gömüleceksin, pes etme mecalsiz küsme al eksi, kahretsin baş-ar yüreksiz...
Fetişi varmış itin Ecme yetiş, "dissle s.k" getirsin geviş, yardım istiyor bizden ne iş,s.k ki fethini etsin metih...
Yer nevi dissi ye it, manevi çöker dibin, her tip tertip verir testdiss, testis tesise tesbih ettirir teşbih....
Tur yedin gel otur olur "finiş",kaybettin seninde yen'in geniş,EMiN koşarak gelirken vurgun yerse ciğerin...
Yeni bir denin demin gelip, diss istedi kendi aklını çelip, benim belim gelir, çelimsiz yorgun yerse bi yerin...
ilmi dilim bil diyorken; dissim ilim silmiyor len!Bi milim ilerlemezsin dilini döksende ele disste....
Tersanende hep aynı terane, "dilim ilim" her disste! Bir dilim ilmin olsa di mi?Olur mu ecele istek...
Soysuz deliğinden gelir belli sonsuz kan yüklü "nehir"! ekir mekir olsan da sus skim verir ecir....
Donsuz niteliğinden elim hâlin, toysun lan cüklü geçin, yıkarsa yılarsın yılan seni kılar müteessir nesir...
Parti yapar hangi şair? karakter bunalımı sarmış bu malı biz rap sunalım, Mclik kitabını hıfz etmeli...
Part iyi kapar ağzı, sâhi müdâhil olduk, raplek kek kekeler. wack eler rapim sebep ırz etmeni...
Bitti lafı kâfi gibi fon! tabi iti sardı libido! sen sığdıracak pipi yon! bu piyonun tarifi b*k bi bidon...
"3 yumurta" yedi karnı tok! var arızaya rızası kız oldu rok! stoklarına stop blok ve şok gibi son....
Serseri verdi veri şer! şer'î değil hüküm cürümü akıtır ter! kendine teen er, tinerle kendine biner...
Pek sâde vâdeli şehzâde(!) peh peh şaha yine boyun eğer... Bine bölünür eğilen yeriyle inler...
Revâha bu vak-â çakala, yalaka bedeviye cevap, deva sade mevlada! lokmanı görsede serapta...
Yok kanı tanık olana revâ...Sevabı revan, kervanı canına yaranan yalan...Bir de rap der aptal...
Nezaret ser mazerete bak kefalet! hararetin kaybedişine kefâret! dirayet yoksunu sirâyet...
Eder şikayet yok ki kifayet! bi lânet sarar bedenini, boşuna mat oluşuna kendidir alet...
[code][center]

Bazooka-Z

Bazooka-Z
Administratör
Administratör

Finale yakışır bir kapışma... Keşke iki oyum olsa da birer birer dağıtsam da sonuçta birinizi seçmek gerek. Bana göre sinek osuruğu kadar küçük bi' farkla Ecme önde. Oyum ondan yana... Finaliniz ve sonucu şimdiden mübârek olsun, kardeşlerim..!

Ecmeizna

Ecmeizna
Tembel Üye
Tembel Üye

Öncelikle Bazo abi sana ve bu güzel kapışma için site yönetiminin yanında Mesth kardeşime teşekkür ederim battle da olan battle da kalır biz dostuz kendine iyi bak arkadaşım

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Bazo'mun oyuyla Ecme 1-0 öne geçmiştir. Üye oyları başlamıştır. İlk 5 oyu alan taraf üye oylamasını kazanan taraf olacaktır. Hermes de oyunu verdikten sonra ben genel bir fikrimi açıklayacağım arkadaşlar. İkinizde çok güzeldiniz. Karar vermek gerçekten çok zor..!

Neyse tüm dissleriniz için tarafımdan +rep verilmiştir. Oylama başlasın...!

Ronaryum

Ronaryum
Administratör
Administratör

oyum meth'e ama iyi kapışma olmuş met beni eledi ama yinede oyum ona Very Happy

Feryat

Tembel Üye
Tembel Üye

Bence de Meth..

http://www.hiphopdunyasi.com

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

Oylarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Mesti 2-0 önde. Oylama devam ediyor...!

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

İlk disste açıkçası eşit gördüm Ecme ve MEsthles'i,2. diss'te Mesthles'ten Flex geldi rhyme boldu ama okurken pek beLLi olmadı, akıcılık biraz göz ardı edilmiş gibime geldi nacizane...Ecme ise 2.disste baya güzel yazmış,
3.disste Mesthles'in dissi okuyunca Dudaklarım ucukladıXD baya baya iyiydi...ancak Ecme'nin 3.dissi aşırı iyiydi Dudak uçurtmaktan öte...

Bence sonuç berabere çünkü ikisi de 100 üzerinden 100 lük yazmışlar,averajLa
Ecmeizna diyorum..Hayırlısı olsun!..

BarF_PanzarM

BarF_PanzarM
Tembel Üye
Tembel Üye

Cidden Tam Final Kapışması Olmuş Bazooka-Z abinin dediği gibi keşke iki oy hakkımız olsa da bir bir dağıtsak ama bence MesthLeS Daha sağlam rhymelar oluşturmus we kafiye olarak daha sağlamdı kısacası oyum MesthLeS'e ama Ecmeizna'yı da tebrik ediyorum gerçekten çok iyiydi..

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Teşekkürler arkadaşlar güzel kapışma oldu . Oylar bitmeden disslerle ilgili yorum yapmak istemiyorum . Eyvallah ecme Very Happy Ne kadar sert kapışsakda biz arkadaşız bunu herkes bilsin.

Cakota-M

Cakota-M
Administratör
Administratör

3-1 Mesti önde...!

Oylama devam ediyor. Gerçekten ikiside %100 lük performansla kapıştılar. Kalemlerinize diyecek yok kardeşlerim..! Very Happy

Ecmeizna

Ecmeizna
Tembel Üye
Tembel Üye

Feryat sen şu diğer sitedeki admin olan malsın di mi eğer değilsen kusura bakma ama eğer oysan senin iflahını skeyim

MeMo

MeMo
Tembel Üye
Tembel Üye

wallahi karar vermeedim 2 side kazansa olmuyomu 2 side süper yazmıs xD Ama kurallara göre birine oy verme durumundayız Barları Çok uzun oLmus Methles ' in , Lirik bakımından
ama aynılar dicek lafım yok flowlar da süper gercek bir BattLe izledim Güzeldi Zevk aldım xD
Barları Kısa tuttup kelam lı kelimler kurduğu İçin aslında diğer tarafda bir barda beş laf koymuş yani şaşırdım vallahi xD oy da veremiyorum xD

Ben Ecmeniza ya veriyorum yok abi diyemiyorum Metlesh ' e ayıp oluyo cünkü o da süper yazmış . Tam terside ecme ye ayıp olcak xD Ben İkiside Kazansın Diyorum xD Kusuruma Bakmayın xD

MesthLeS

MesthLeS
Moderatör
Moderatör

Arkadaşlar ayıp olucak diye düşünmeyin , kime oy verirseniz verin benim bu sitede hasmım yok Ecme hakettiyse yada gönlünüzden ecme geçiyorsa ona verin . Darılma gücenme yok Very Happy

Oylara devam.!

MeMo

MeMo
Tembel Üye
Tembel Üye

demek istediğim ikinizde aynı seviyede yazmışsınız oy vermem tamamen kişiye olur yazdığına diyiL xD zaten verceğim oy da cokda bir fark yapmaz ama beraberlik sağlansın diye üye oylarında eCmeniza ' ya veririm tabi oyum sayılırsa xD

BlameON

Tembel Üye
Tembel Üye

Mesthles sana 2.dissteki yorumumda ayıp etmişim he:=)

okudum okudum şimdi çözdüm waLLAXD

insan bi virgül koyar da anlarız rhymelerini...
oyumu etkilemezdi ama hadi helal et hakkınıXD

osmankadir24

Tembel Üye
Tembel Üye

Bende MESTH Diyorum 2sinide tebrik etmek lazim

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

4-2 Mesthles önde oylama devem ediyor.... =)

__hermes__

__hermes__
Çalışan Üye
Çalışan Üye

Mesti üye oylarını almıştır 1-1 Benim oyumda mesti den yana oldu 2-1 Sonuç için mamy e bağlanıyoruz xD

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki